Personalizovaná etiketa pro zamilované

Metaxa Honey Shot představuje unikátní personalizovanou etiketu, kterou přináší jako první v medovém segmentu. Kromě textu nabídne možnost věnovat lahev s fotkou. Akce je směřovaná na květen, tradiční měsíc zasvěcený lásce, kdy mohou zamilovaní jeden druhému věnovat právě lahev s personalizovanou etiketou včetně zamilované společné fotky. A jak na to? Stačí jen pár kliků – navštívit kissyourhoney.com, nahrát fotografii, upravit ji podle vlastní potřeby, vložit vzkaz, zadat svou adresu a odeslat. A pak jen kontrolovat schránku, do které dorazí hotová etiketa. Akce je časově omezená – personalizované etikety lze vytvářet od 1.4. do 30.4. 2016.

Metaxa Honey Shot – mix 5* Metaxy a řeckého medu z Peloponésu – byla v České republice poprvé představena v loňském dubnu a velmi rychle se v medovém segmentu etablovala. Už v únoru 2016 přesáhl prodej 1 milión panáků a dál strmě roste.

Během roku 2016 chystá tým značky Metaxa různé akce na podporu prodeje. Jednou z nich je právě i personalizovaná etiketa: „Využíváme hlavního claimu „Be a Bee, kiss your honey“, který od začátku produkt doprovází. Vzhledem k tomu, že Metaxa Honey Shot cílí především na mladší spotřebitele, připravili jsme tuto zamilovanou akci, která koresponduje s měsícem lásky, květnem“, říká Mária Hrablíková, Brand manažerka značky Metaxa pro Českou republiku a Slovensko.

Akce bude podpořena v off - trade – druhotným vystavením a neck hangery na lahvích, kromě toho i silnou online kampaní a podporou na Facebooku.

Recent Posts

CONTACT US:

 

 

Široká 22

Praha 1 - Staré Město

110 00

Czechia

 

hello@friendlyfriends.cz

 

T: +420 724 666 103
 

 

 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2020 Friendly Friends s.r.o.

Šimůnkova 1607/17, 182 00 Praha 8 - Kobylisy IČ: 29049628, Tax id: CZ29049628