FESTINA HERO: HLEDÁME ČESKÉHO GERARDA BUTLERA!

Festina volně navazuje na globální kampaň s Gerardem Butlerem. Hledá svého hrdinu - hrdého nositele hodinek Festina a vyhlašuje soutěž pro muže #festinahero. Vítěz, kterého vybere odborná porota ve složení Martin Hradecký (ELLE), Tomáš Otta (ForMen), Eva Mchitarjan (ejvifreedom.com) a Robin Bery, získá kromě hodinek Festina i jedinečnou šanci nafotit fashion story pro letní vydání časopisu ForMen s profesionály. Soutěžní fotografie mohou zájemci přihlašovat na webu festina.cz/hero do 10. června.


Poté, co Festina představila Gerarda Butlera jako svou novou tvář a světem proletěl krátký film Time to Live, navazuje značka lokálně volně inspirovanou kampaní #festinahero a hledá českého Gerarda Butlera.

A kdo má šanci? #festinahero je akční, cílevědomý a umí si za každou cenu užít svůj čas. Navíc se nebojí udělat ve svém životě něco neplánovaného, třeba nafotit fashion story pro letní vydání časopisu ForMen, která je jednou z hlavních cen pro vítěze. Toho vybere 13. června porota složená z Martina Hradeckého, redaktora časopisu ELLE, Tomáše Otty, šéfredaktora časopisu ForMen, a influencerů Evy Mchitarjan z blogu ejvifreedom.com a Robina Beryho. Zájemci se mohou přihlašovat do 10. června na webu festina.cz/hero, kam nahrají fotky celé postavy, obličeje a své oblíbené činnosti, na kterou si nejraději najdou čas.

Vítěz se může těšit na luxusní hodinky, jež nosí samotný Gerard Butler a zmiňované focení s profesionálním fotografem Matějem Třešňákem, vítězem Czech Press Photo. Focení bude probíhat ve dnech 14. a 15. června, soutěžící by si tedy měli dopředu udělat čas na případný výlet do Prahy.

#festinahero

Recent Posts

CONTACT US:

 

 

Široká 22

Praha 1 - Staré Město

110 00

Czechia

 

hello@friendlyfriends.cz

 

T: +420 724 666 103
 

 

 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2020 Friendly Friends s.r.o.

Šimůnkova 1607/17, 182 00 Praha 8 - Kobylisy IČ: 29049628, Tax id: CZ29049628