top of page

Cointreau Fizz oficiálním drinkem zářijové edice MBPFW

Stále populárnější koktejl Cointreau Fizz se stal oficiálním drinkem nadcházejícího Mercedes Benz Prague Fashion Weeku. Přípitek s prvotřídním francouzkým likérem si mohou návštěvníci vychutnat od 1. do 5. září ve VIP Lounge letošního fashion templu – zásobavací garáže nákupního domu Kotva. VIP Lounge bude po celou dobu konání fashion weeku provozovat Café-Café, oblíbená zastávka všech milovníku módy a dobrého jídla a pití. Část bude fungovat i pro širší veřejnost, takže si Cointreau Fizz po přehlídkách vychutnají opravdu všichni.

Francouzský likér má s módním světem společných hned několik atributů: rafinovanost spočívající v jemné chuti a velký důraz na tradici a kvalitní zpracování. Tajemství receptury rodiny Cointreau z francouzského Angers alespoň částečně naznačuje atypická a o to více stylová lahev: čtyři hrany reprezentují suroviny, jež likér utváří. Vodu, alkohol, cukr a pomerančovou kůru.

Cointreau Fizz kráčí ve stopách jednoduchosti: likér doplněný sodou a čerstvou limetkovou šťávou osvěží a nabudí, a v originální skleničce navíc skvěle doplní každý outfit. Cointreau, v čele s kreativní ředitelkou Laetitií Castou, navazuje na tradici Louisy Cointreau, která v 19. století podporovala emancipaci žen. MBPFW hostí přehlídky hned dvou ambasadorek Cointreau pro Českou republiku: Zuzany Kubíčkové a návrhářského dua CHATTY, jež spojuje inspirace a pozitivní energie, kterou neúnavně přenáší na své okolí.

Oblíbený koktejl si návštěvníci mohou vychutnat po celou dobu konání ve VIP Lounge. Bude dostupný nejen VIP hostům, ale i širší veřejnosti.

bottom of page