Cointreau Fizz oficiálním drinkem zářijové edice MBPFW

Stále populárnější koktejl Cointreau Fizz se stal oficiálním drinkem nadcházejícího Mercedes Benz Prague Fashion Weeku. Přípitek s prvotřídním francouzkým likérem si mohou návštěvníci vychutnat od 1. do 5. září ve VIP Lounge letošního fashion templu – zásobavací garáže nákupního domu Kotva. VIP Lounge bude po celou dobu konání fashion weeku provozovat Café-Café, oblíbená zastávka všech milovníku módy a dobrého jídla a pití. Část bude fungovat i pro širší veřejnost, takže si Cointreau Fizz po přehlídkách vychutnají opravdu všichni.

Francouzský likér má s módním světem společných hned několik atributů: rafinovanost spočívající v jemné chuti a velký důraz na tradici a kvalitní zpracování. Tajemství receptury rodiny Cointreau z francouzského Angers alespoň částečně naznačuje atypická a o to více stylová lahev: čtyři hrany reprezentují suroviny, jež likér utváří. Vodu, alkohol, cukr a pomerančovou kůru.

Cointreau Fizz kráčí ve stopách jednoduchosti: likér doplněný sodou a čerstvou limetkovou šťávou osvěží a nabudí, a v originální skleničce navíc skvěle doplní každý outfit. Cointreau, v čele s kreativní ředitelkou Laetitií Castou, navazuje na tradici Louisy Cointreau, která v 19. století podporovala emancipaci žen. MBPFW hostí přehlídky hned dvou ambasadorek Cointreau pro Českou republiku: Zuzany Kubíčkové a návrhářského dua CHATTY, jež spojuje inspirace a pozitivní energie, kterou neúnavně přenáší na své okolí.

Oblíbený koktejl si návštěvníci mohou vychutnat po celou dobu konání ve VIP Lounge. Bude dostupný nejen VIP hostům, ale i širší veřejnosti.

Recent Posts

CONTACT US:

 

 

Široká 22

Praha 1 - Staré Město

110 00

Czechia

 

hello@friendlyfriends.cz

 

T: +420 724 666 103
 

 

 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2020 Friendly Friends s.r.o.

Šimůnkova 1607/17, 182 00 Praha 8 - Kobylisy IČ: 29049628, Tax id: CZ29049628