top of page

Devoto chystá spuštění sériové výroby i nového webu

Rodinná nábytkářská firma Devoto chystá na podzim spoustu novinek. Sériová výroba přinese zákazníkům nové dětské a studentské pokoje spolu s mnoha doplňky. Nová i dosavadní produkce bude navíc ke shlédnutí na novějších, propracovanějších a přehlednějších webových stránkách, spuštěných 27. října u příležitosti Designbloku, největší designové přehlídky u nás.

Devoto, renomovaná rodinná firma zabývající se výrobou dětského nábytku, chystá na podzim spoustu novinek: tou největší z nich je bezpochyby přechod na sériovou výrobu. Letité know-how ve spojení s možnostmi, které nabízí efektivnější produkce, tak přinese sérii nových dětských a studentských pokojů a s nimi i širší nabídku doplňků. Stávající zakázková výroba však pokračuje a i nadále se bude věnovat uspokojování konkrétních představ a řešení na míru v souladu s individuálními představami těch nejnáročnějších zákazníků.

Sériovou výrobu podpoří i nové webové stránky, které zjednoduší online objednávky a celkovou komunikaci se zákazníky s velkým důrazem na zákaznický servis. Celkově přehlednější a propracovanější web bude spuštěn se zahájením letošního Designbloku.

Jak se do lesa volá, tak se Devoto ozývá, slibuje lyrický teaser vytvořený v rámci prezentace na Designbloku a vystavený dětský pokoj s ikonickou postelí Nimbo v obležení mechu a doprovázené poryvy lesního větru mu dává za pravdu. I prezentace samotná hravě přibližuje hodnoty, jež firma celé roky vyznává, a to sice, že dětský nábytek by měl být nejen funkční, kvalitní a nadčasový, ale zároveň v souladu s přírodou a dětskou fantazií.

bottom of page