Devoto chystá spuštění sériové výroby i nového webu

Rodinná nábytkářská firma Devoto chystá na podzim spoustu novinek. Sériová výroba přinese zákazníkům nové dětské a studentské pokoje spolu s mnoha doplňky. Nová i dosavadní produkce bude navíc ke shlédnutí na novějších, propracovanějších a přehlednějších webových stránkách, spuštěných 27. října u příležitosti Designbloku, největší designové přehlídky u nás.

Devoto, renomovaná rodinná firma zabývající se výrobou dětského nábytku, chystá na podzim spoustu novinek: tou největší z nich je bezpochyby přechod na sériovou výrobu. Letité know-how ve spojení s možnostmi, které nabízí efektivnější produkce, tak přinese sérii nových dětských a studentských pokojů a s nimi i širší nabídku doplňků. Stávající zakázková výroba však pokračuje a i nadále se bude věnovat uspokojování konkrétních představ a řešení na míru v souladu s individuálními představami těch nejnáročnějších zákazníků.

Sériovou výrobu podpoří i nové webové stránky, které zjednoduší online objednávky a celkovou komunikaci se zákazníky s velkým důrazem na zákaznický servis. Celkově přehlednější a propracovanější web bude spuštěn se zahájením letošního Designbloku.

Jak se do lesa volá, tak se Devoto ozývá, slibuje lyrický teaser vytvořený v rámci prezentace na Designbloku a vystavený dětský pokoj s ikonickou postelí Nimbo v obležení mechu a doprovázené poryvy lesního větru mu dává za pravdu. I prezentace samotná hravě přibližuje hodnoty, jež firma celé roky vyznává, a to sice, že dětský nábytek by měl být nejen funkční, kvalitní a nadčasový, ale zároveň v souladu s přírodou a dětskou fantazií.

Recent Posts

CONTACT US:

 

 

Široká 22

Praha 1 - Staré Město

110 00

Czechia

 

hello@friendlyfriends.cz

 

T: +420 724 666 103
 

 

 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2020 Friendly Friends s.r.o.

Šimůnkova 1607/17, 182 00 Praha 8 - Kobylisy IČ: 29049628, Tax id: CZ29049628