top of page

BAŤA POŘÁDÁ BAŤA FASHION WEEKEND

Společnost Baťa u příležitosti 123 let od svého založení pořádá vůbec první Baťa Fashion Weekend, který se bude konat v pražském kulturním centru La Fabrika ve dnech 22.–23. dubna 2017. Tato slavnostní akce nabídne přehlídky na molu, ukázky designových návrhů bot, poutavé příběhy a rozhovory se zástupci managementu Bati, známými osobnostmi či významnými návrháři a mnohem více.

VÍTEJTE NA BAŤA FASHION WEEKENDU, KDE SE SPOLU SETKÁVAJÍ KRÁSA, STYL A LIDSKOST.

Poprvé za 123 let své existence pořádá společnost Baťa svůj první Fashion Weekend pro širokou veřejnost. Původně česká společnost se za dobu svého působení stala silným hráčem na celosvětovém trhu a získala si srdce spotřebitelů po celém světě. Praha byla vybrána jako nejpříhodnější místo pro tuto prestižní událost právě kvůli historickému propojení s Českou republikou.

„Během dvou dubnových dnů se tisíce návštěvníků z celého světa zúčastní akce, na které si budou moci užít módní přehlídky, ukázky designových návrhů a rozhovory s představiteli firmy Baťa, slavnými osobnostmi či význačnými návrháři. Celá akce se bude konat v areálu bývalého pivovaru v pražských Holešovicích, který byl speciálně upraven právě pro náš první Fashion Weekend,“ prozrazuje Thomas Archer Bata, Chief Marketing Officer Global Baťa.

NOVÉ DESIGNOVÉ NÁVRHY I KONCEPTY ŠPIČKOVÝCH NÁVRHÁŘŮ

„Baťa Fashion Weekend je ve své podstatě poctou designu a řemeslnému zpracování, které definují minulost, přítomnost a budoucnost Bati,“ dodává Thomas Archer Bata. Koncept, ze kterého vychází podstata stylu, připomíná hledání jedinečnosti a potřeb zákazníků tím, že kombinuje inovativní design s praktickými návrhy. Na přehlídkovém mole tak budou představeny nejen nové produkty, ale i designové koncepty zaměřující se na spolupráci se špičkovými návrháři, jakými jsou Alberto Del Biondi a Tomasso Gallina. Součástí konceptu budou také úspěšné historické produkty Baťa ve znovuzrozené formě, která vyhovuje dnešním moderním zákazníkům.

Baťa Fashion Weekend otevře své brány v sobotu 22. dubna v 10:00 a uzavře v neděli 23. dubna v 18:00. Bohatý doprovodný program, jehož součástí budou mimo jiné i kreativní dílny pro celé rodiny, najdete na webu bata.cz.

Odkaz: https://www.bata.cz/web/stranka/bata-fashion-weekend

bottom of page