top of page

Objevte esenci stylu a pohodlí s kolekcí Atletico

společnost Baťa přichází na podzim s novou kolekcí Atletico, která spojuje kombinaci retro tenisek a moderního designu. V nové kolekci se odráží minimalismus a nadčasovost a určena je pro každého, kdo nehledá jen pohodlí a kvalitu, ale touží po originalitě a eleganci. Kolekci najdete ve všech prodejnách Baťa od 14. září 2017 nebo na bata.cz.

Letošní podzim se u Bati nese ve znamení lehkosti, pohodlí a čistých linií. Nová kolekce Atletico splňuje všechny tyto aspekty a navrch přidává esenci elegance, stylu a výjimečnosti. Modely v dámské a pánské kolekci jsou navrženy z kvalitních a prodyšných materiálů a dostupné jsou v tlumených odstínech černé, bílé, šedé či pudrové. Kolekce je navržena podle dnešních městských trendů, ale zároveň se propojuje s retro stylem. Proto jsou všechny modely z této kolekce nadčasové a univerzální.

Dámská řada, která by neměla chybět v botníku žádné sebevědomé a dynamické ženy, je doplněna zlatými, stříbrnými nebo lesklými detaily a pásky. Tyto prvky dodávají botám nenucený šmrnc a jsou vhodné jak na běhání po městě, tak i do práce nebo na večírek. Pánská linie je kombinací trendy zemitých tónů se světle šedou, bílou nebo černou. Kvalitní materiály a pohodlný styl zaručují komfortní nošení během celého dne a podtrhnou jakýkoliv outfit.

„Tenisky z kolekce Atletico jsou zajímavé především originálním propojením retro stylu s moderním designem, což jim dodává šťávu. Dámská kolekce je vhodná nejen k džínům a sukni, pánská je snadno kombinovatelná s ležérním sakem nebo s koženou bundou. Věříme, že jsou dobrým doplňkem všem, kteří musí zvládnout hektické tempo během celého dne,“ říká ke kolekci Kateřina Kaňová, Brand manažerka značky Baťa.

Kolekci Atletico najdete ve všech prodejnách Baťa v České republice nebo na e-shopu bata.cz.

bottom of page