SOBJE 2018 – městskou vílou i na svatbě

Iva Burkertová a Tereza Plašilová představují kolekci svatebních šatů SOBJE na rok 2018, která znovu nabízí alternativu ke klasickým svatebním modelům z půjčoven, a vyniká minimalistickým zpracováním, vzdušností a důrazem na svou udržitelnost. V letošní řadě nechybí tradiční materiály jako třeba krajka nebo tyl, které autorky odebírají od lokálních firem s dlouholetou tradicí sahající až sto osmdesát let do historie. Kolekce, která je autorkami pojata ležérně a s důrazem na pohodlí, pracuje s akcenty černé a nově myslí i na doplňky – tím prvním v kolekci je svatební ledvinka.

Ve svatební kolekci SOBJE nenajdeme jen svatební šaty, ale i sukně s vysokým pasem, vrstvené tylové šaty v netradičních střizích nebo celo krajkové romantické šaty v béžové barvě. Twist černé ladí nevěsty do punku, styling s triky české značky RAP zase navozuje urban atmosféru. Nevěsta v šatech SOBJE tak nikdy neztrácí svůj ženský individualismus.

Druhou kolekci SOBJE tvoří jednoduše kombinovatelné a nositelné kusy, které nevěsty snadno využijí i po svatbě. „Šaty děláme vždy tak, aby po svatbě nemusely zůstat viset ve skříni, ale aby se daly využít i k dalším příležitostem. Pracujeme s minimalismem, s udržitelnými a lokálními materiály a také s lokální výrobou. Se zákaznicemi si rády povídáme a zjišťujeme jejich představy. Podle jejich individuálních požadavků jsme schopné modely upravit tak, aby se cítily naprosto perfektně“, shodují se Iva s Terezou.

Druhou kolekci SOBJE doprovází lookbook nafocený ve spolupráci s Kamilou Shíbalovou.

Recent Posts

CONTACT US:

 

 

Široká 22

Praha 1 - Staré Město

110 00

Czechia

 

hello@friendlyfriends.cz

 

T: +420 724 666 103
 

 

 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2020 Friendly Friends s.r.o.

Šimůnkova 1607/17, 182 00 Praha 8 - Kobylisy IČ: 29049628, Tax id: CZ29049628