top of page

VÍTĚZKOU INSTAHERO SHOW JE KAROLÍNA HEJDOVÁ

Vítězkou první řady online reality show INSTAHERO / Česko – Slovensko hledá influencera, která se během jednotlivých epizod dotýkala ožehavých témat současných sociálních médií jako jsou hejterství, spolupráce, Instagram versus realita, předsudky apod., je Karolína Hejdová (@cara_loves_lingerie). Na druhém a třetím místě se umístili Adrián Brandýs a David Němec reprezentující Slovensko. Finále, které proběhlo v industriální hale „Uprostřed Vnitroblocku“, bylo propojeno s módní přehlídkou nadějné Janine made by Love.

Během finálového večera, na který finalisty přišly podpořit i mentorky jednotliých výzev jako Mariana Prachařová, Natálie Kotková, Vanda Janda, Anna Kadeřávková nebo Kristýna Schicková, se finalisté nejprve představili v roli modelů v rámci módní přehlídky značky Janine made by Love. Po premiéře poslední výzvy, jejíž mentorkou byla Vanda Janda, se diváci dočkali vyhlášení vítěze. Historicky první INSTAHERO se stala Karolína Hejdová. „Všechno mi vždycky dochází až zpětně, takže teprve druhý den jsem si uvědomila, co se vlastně stalo“, říká čerstvá majitelka auta KIA Ceed a dalších cen jako iPhonu XS nebo kontraktu na 500.000,- korun s agenturou SOCKY.

Všichni finalisté INSTAHERO SHOW, kteří byli přítomni na finále, budou ještě jednou společně k vidění na nadcházejícím Bloges Marketu, který proběhne 19. května ve SmetanaQ.

Partnery INSTAHERO SHOW byli: Kia Motors Czech, Premium Outlet Prague Airport, iWant, WinSky.

Jednotlivé díly reality show je možné stále vidět na YouTube kanále www.youtube.com/instaheroshow.

KANÁLY INSTAHERO

Instagram: @instaheroshow

Facebook: www.facebook.com/instaheroshow

YouTube: www.youtube.com/instaheroshow

Web: www.instaHEROshow.cz

bottom of page