Premium Outlet Prague Airport je znovu otevřen, láká na největší jarní výprodeje a novou kampaň Beau

Pražské outletové centrum Premium Outlet Prague Airport hlásí otevřeno a po téměř dvouměsíční pauze vítá své zákazníky největšími jarními výprodeji se slevami až do výše 70 % ze stávajících outletových cen. POP Airport zároveň spouští novou kampaň Beautiful Days, ve které si hlavní roli zahrála zpěvačka a ambasadorka POP Airport Dara Rolins společně s modelkou Eliškou Bučkovou. Kampaň poběží online, v rádiích a na sociálních sítích.

A je to tady, život kolem nás se opět vrací do normálu. Své brány zákazníkům otevřelo v pondělí 11. května i pražské outletové centrum Premium Outlet Prague Airport, které hned od pondělka spustilo největší jarní výprodeje se slevami na aktuální kolekce až do výše 70 % ze stávající outletové ceny. Společně s nimi POP spustil i novou kampaň, která koresponduje s výprodejovými vlnami. Té předcházela teasingová fáze Get Ready, která na otevření připravovala.

První část kampaně Get Ready, která běžela do samotného otevření, symbolizuje takzvaný klid před bouří. Téměř každý z nás si během nuceného volna našel čas na vytřídění starého šatníku, který je tak připraven na nové kousky z jarních kolekcí. Na ni navazuje druhá část kampaně Beautiful Days, která vrcholí nákupy v POP Airport a demonstruje pocit, že znovu můžeme – nakupovat, potkávat se s přáteli a doslova si užít krásné dny. Hlavní roli v dynamickém tanečním spotu sehrála zpěvačka a ambasadorka POP Airport Dara Rolins společně s modelkou Eliškou Bučkovou.

Recent Posts

CONTACT US:

 

 

Široká 22

Praha 1 - Staré Město

110 00

Czechia

 

hello@friendlyfriends.cz

 

T: +420 724 666 103
 

 

 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2020 Friendly Friends s.r.o.

Šimůnkova 1607/17, 182 00 Praha 8 - Kobylisy IČ: 29049628, Tax id: CZ29049628