top of page

Premium Outlet Prague Airport je znovu otevřen, láká na největší jarní výprodeje a novou kampaň Beau

Pražské outletové centrum Premium Outlet Prague Airport hlásí otevřeno a po téměř dvouměsíční pauze vítá své zákazníky největšími jarními výprodeji se slevami až do výše 70 % ze stávajících outletových cen. POP Airport zároveň spouští novou kampaň Beautiful Days, ve které si hlavní roli zahrála zpěvačka a ambasadorka POP Airport Dara Rolins společně s modelkou Eliškou Bučkovou. Kampaň poběží online, v rádiích a na sociálních sítích.

A je to tady, život kolem nás se opět vrací do normálu. Své brány zákazníkům otevřelo v pondělí 11. května i pražské outletové centrum Premium Outlet Prague Airport, které hned od pondělka spustilo největší jarní výprodeje se slevami na aktuální kolekce až do výše 70 % ze stávající outletové ceny. Společně s nimi POP spustil i novou kampaň, která koresponduje s výprodejovými vlnami. Té předcházela teasingová fáze Get Ready, která na otevření připravovala.

První část kampaně Get Ready, která běžela do samotného otevření, symbolizuje takzvaný klid před bouří. Téměř každý z nás si během nuceného volna našel čas na vytřídění starého šatníku, který je tak připraven na nové kousky z jarních kolekcí. Na ni navazuje druhá část kampaně Beautiful Days, která vrcholí nákupy v POP Airport a demonstruje pocit, že znovu můžeme – nakupovat, potkávat se s přáteli a doslova si užít krásné dny. Hlavní roli v dynamickém tanečním spotu sehrála zpěvačka a ambasadorka POP Airport Dara Rolins společně s modelkou Eliškou Bučkovou.

bottom of page