top of page

ALL ACCESS SUMMER – LETNÍ KOLEKCE DR. MARTENS VÁS DOSTANE VŠUDE

S koncem zimy radost z kvalitních kožených bot neutichá, spíše naopak. Dr. Martens nabízí celou řadu odlehčených, barevných a vzdušných variant i pro teplejší roční období. Ať už jde o ikonické boty, které patří k módním stálicím již několik desítek let, tak i o mladší modely, které ale brzy po svém představení aspirují na to být považovány za legendy.


SANDÁLY MADE IN ENGLAND

Vaše letní kroky v nových Dr. Martens sandálech se ponesou v hravém rytmu bezstarostných radovánek. Všechny nové modely jsou navrženy ještě odvážněji než dříve, zachovávají si ale pohodlnost a precizní řemeslné zpracování.

VOSS II – barevný model s festivalovým nádechem a vyvýšenou podrážkou. Žluté a zelené přezky dodají sandálům duhový vtip, zatímco modrá výplň pro chodidla tvoří nenápadný detail, který z černých sandálů dělá model k povšimnutí.BLAIR – Blair sandále jsou novou Dr. Martens klasikou, která si se svojí popularitou zasloužila místo na slunci. A to doslova! Pro léto 2022 jsme ji oživili v borůvkové a sněhově bílé, obojí klíčové barvy této sezóny. Jsou vyrobené ze zářivé Patent Lamper kůže a lehoučké EVA podrážky s vytvarovanou SoftWair výztuž pro pohodlnou chůzi.BLAIR QUAD – maximální výška s maximálním efektem. Sandále Blair Quad jsou trhákem, který jsme zpestřili o Quad Zebrilius platformu s lehce zubatým zakončením. Pevná, ale současně jemná Hydro kůže s odlehčenou podrážkou zajistí komfort a vy si v nich můžete užít hned několik letních sezón, protože Blair nevyjdou nikdy z módy.Comments


bottom of page