top of page

BeastPink čeká facelift!

GymBeam v letošním roce čekají nejen velké inovace ve výrobě, ale také změna podoby jedné z jeho největších značek. BeastPink, který cílí na ženy a jejich potřeby. Mění nejen svou vizuální podobu, ale přichází i s novým claimem Be your own kind of beautiful. BeastPink má v GymBeam portfoliu své čestné místo a dlouhodobě se drží na druhé příčce nejprodávanějšího brandu na e-shopu. Produkty jsou vytvořeny tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější potřeby žen a podpořily jejich výkony nejen při sportovních aktivitách, ale také ve volném čase. I proto mezi produkty dceřiného GymBeam brandu najdete kromě suplementů a doplňků stravy také fitness i volnočasové oblečení. 


To všechno se postupně dočká zaslouženého faceliftu. “Bylo potřeba, aby značka BeastPink dospěla a z růžové slečny se stala sebevědomou ženou,” uvádí změnu Mária Cicmanová, CMO GymBeamu, a dodává: “Přicházíme s vysoce funkčním a sofistikovaným designem loga i produktů, který odpovídá moderním trendům a zajistí silný dojem od prvního setkání se značkou.”


První vlaštovkou na e-shopu jsou kolekce oblečení a doplňky. Pracují již s novým logem, ale hlavně s myšlenkou cílící na sebevědomí žen a jejich sílu a odvahu. To se odráží i na stylu produktových fotografií a odpovídá tomu i nový claim, který apeluje na to, že krása má mnoho podob a každá žena je krásná. “V komunikaci bylo potřeba zapracovat na autenticitě značky, aby byla uvěřitelná pro všechny ženy. Proto mimo jiné přicházíme s modelkami všech tvarů a ukazujeme produkty na různých typech postav. Rozšiřujeme také velikosti od XS až po XXL,” představuje Cicmanová provedené změny.


V následujících měsících bude uvedena na trh i nová podoba suplementů a doplňků stravy. Budou rozděleny do dvou řad - růžový packaging získají produkty pro krásu a well-being a šedý pak sportovní suplementy.


Všechny tyto změny probíhají interně v rámci GymBeam týmu marketingových specialistů a grafiků. Co se ale nemění, je složení produktů, které zůstává věrné původním recepturám a vysokému standardu, který BeastPink dlouhodobě doručuje.


Více o značce naleznete na instagramovém profilu @beastpink.official.

Comments


bottom of page