top of page

Chloë Sevigny v hlavní roli vánoční kampaně Zalando “Rozbalte si svůj příběh”

Zalando, přední evropská online destinace pro módu a životní styl, spouští vánoční kampaň 'Rozbalte si svůj příběh', která se hlouběji zabývá intimním vztahem mezi stylem a identitou. Hlavní roli ztvárnila všestranná módní ikona Chloë Sevigny, která zkoumá intimní situace, od rodinných večeří po večery s přáteli, kdy každý jednotlivý scénář vypráví odlišnou kapitolu z jejího života.
Chloë říká: „Každý kousek oblečení reprezentuje odlišný příběh a pohled do našich různých životů. “Rozbalte si svůj příběh” je pozvánka k oslavě naší mnohostranné identity a cesta, na které jsem hrdě součástí."


Kampaň vytvořená s kreativním dotekem Justyny Obasi a vizuální ideou Dani Pujalteho, jde nad rámec klasické estetiky. Je spíše deníkem okamžiků, kde se role Chloë střídá - od základního stavebního kamene rodiny, přes herečku a režisérku, až po jednotlivce v klidné reflexi nebo na společenských akcích - a reflektuje vícevrstvou identitu nás všech.


„Spolupracovat s Chloë byla prostě fantastická jízda. Kampaň “Rozbalte si svůj příběh” zkoumá různé stránky, které může jedna osobnost představovat v očích svých milovaných. A Chloë je pro tuto roli jako stvořená”, říká Sara Spännar, VP Global Marketing. “Ztělesňuje hodnoty Zalanda jako síla, styl a sebevyjádření. Navíc je sama módní ikonou.”“Rozbalte si svůj příběh” od Zalanda je více než jen vybrané oblečení v kampani - je to odhalení intimních vazeb mezi módou, identitou a okamžiky, které nás definují. Kampaň vznikla v souladu se závazkem Zalanda vytvářet prostor, kde styl představuje osobní příběh a každý kousek oblečení je jeho součástí.


Objevte a nakupujte kolekci nyní na webu www.zalando.cz.


Comments


bottom of page