top of page

Converse a Feng Chen Wang představují CHUCK 70 2-IN-1


Je to již pět let, kdy světlo světa poprvé spatřily první boty z kolaborace mezi Converse a londýnskou značkou v čele s módním vizionářem Feng Chen Wangem. Nyní se Feng Chen Wang vrací, aby představil nejnovější kapitolu z řady svých vizí pro Chuck 70 2-in-1. 


Odvážný koncept přichází s formou a stylem, které dohromady provokují díky svému jedinečném přístupu. Podobně jako si Wang rád hraje s vrstvením u své vlastní značky, tak se rád pouští do experimentování i ve spolupracích s Converse. Jeho silueta je vytvořena s ohledem na koncept 'dva' - párové překrytí z plátna, dvouvrstvý lem boty a modifikovaná podrážka rozdělená do čtvrtin. Design ale jde ruku v ruce s funkčností a bota poskytuje nositeli velmi dobrou flexibilitu při chůzi i přes komplikovanou konstrukci.

Letošní edice Chuck 70 2-in-1 má dvě barevná provedení. První se drží klasického krémového provedení, zatímco druhá přidává zelenou patu, která se nese v několika odstínech. Oba modely mají patinu v podobě falešně špinavé špičky a plátěného vršku. 


Modely budou k mání od 6. února na www.converse.cz  
Comments


bottom of page