top of page

Converse představuje nový model Chuck Taylor All Star Cruise, který vzdává hold klasickému stylu spo

Představujeme Chuck Taylor All Star Cruise – zcela novou siluetu, která čerpá inspiraci z skejtového světa, a odvážně posouvá Converse styl tak, aby otevřela novou kapitolu Chuck Taylor dědictví. Model přináší odlehčené barevné kombinace, které sedí do letní sezóny, ale také černobílou nesmrtelnou klasiku.Cruise nabízí lehkou konstrukci z plátna a semiše s prvky, které známe ze skejtových bot Například překryvu z semiše a prolisovaných otvorů pro tkaničky. Přerušená, zvýšená a vrstvená mezipodešev přidává moderní akcent, který odlišuje Cruise od klasického Chuck Taylor modelu, přičemž si zachovává charakteristický styl značky Converse.


Cruise se představuje ve třech barevných provedeních, včetně odstínů Pink Sage, Egret a v černé barvě – každý pár přichází s tlustými poly tkaničkami.


Pohodlí je také klíčovým prvkem nové siluety, která disponuje pružnou pěnovou mezipodešví, vycpávkou OrthoLite a odlehčenou EVA podešví.Model Chuck Taylor All Star Cruise je k dostání na českém e-shopu www.converse.cz.Σχόλια


bottom of page