top of page

Converse vrací legendární Weapon na výsluní - slavná basketbalová bota se dočkala streetstylové úpravy
Od svého představení v roce 1986 se model Converse Weapon stal velmi rychle populární napříč celým basketbalovým NBA světem. Hladký kožený model s pevným kotníkem byl doslova instatním fenoménem. S rokem 2024 se Converse rozhodl dát tomuto modelu znovu zaslouženou pozornost. Představuje ho v nové podobě a v kampani, která ho ukazuje nejen jako sportovní, ale především jako vysoce módní botu. 


Pro novou kampaň si Converse pozval na pomoc NBA hvězdu Shai Gilgeous-Alexandera, který právě prožívá úžasnou sezónu jako hráč Oklahoma City Thunder. Odvážná kampaň nese heslo “Make History, not Hype”, které odráží fakt, že Converse tvoří módní historii a jde o značku, která nepodléhá sezónním trendům. Tento mnohaletý odkaz v sobě nesou i Weapon boty, které i se svým retro kouzlem nezestárly ani o den. 


Weapon se představuje v původním, originálním barevným provedení - černá a přírodní slonovinová. Converse nezapomněl ani na vintage odstín bílé se šedou. Jako přídavek objevíte Weapon Ox, model v nižším provedení, v černobílé a ve světlé kombinaci bílé a krémové. Všechny boty jsou kožené, chlubí se Star Chevron vykrojením, sportovní podrážkou a prošíváním, včetně typickým Weapon výrazným jazykem. Klasika v moderní podobě. 

Weapon kolekci objevíte je na českém eshopu www.converse.cz

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

コメント


bottom of page