top of page

DR. MARTENS PŘEDSTAVÍ MĚSÍČNÍ POP UP NA PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI

Vůbec poprvé se letos v Praze objeví Dr. Martens Pop Up – dvoupatrový kontejner, který je nejen prodejním, ale i společenským místem. Umístěn bude celý červen přímo před pražským Výstavištěm, snadno viditelný pro pěší i ty, kteří přijedou tramvají. Kromě prodeje bot tu na fanoušky značky čekají pravidelné středeční koncerty začínajících i známějších kapel, zpěváků a zpěvaček. S opravou a čištěním bot jim pomůže „shoe doctor“, umělci, kteří zájemcům boty vytuní autorskou ilustrací, těšit se mohou i na pravidelný nedělní vinyl store v režii DJ Robota a jeho hosta. Dr. Martens Pop Up otevře své brány 4. června a na místě bude do 30. června.Na fanoušky Docs, jak se kultovní značce přezdívá, čeká v červnu nabitý měsíc plný zajímavých akcí. Na své si přijdou jak milovníci umění, tak i fanoušci hudby, zábavy nebo třeba vinylových desek. To vše se totiž objeví v Dr. Martens Pop Upu na pražském Výstavišti, o jehož úpravu se částečně postarala designérka Linda Procházka Vránová.

Během června se na místě vystřídají nejrůznější kapely a umělci – chybět nebudou třeba letošní reprezentanti v Eurovision Song Contest We Are Domi, Pam Rabbit, Dukla, Aiko, Marcell a mnoho dalších. Díky partnerství s festivalem Metronom Prague se na scéně Dr. Martens Pop Up objeví i umělci vystupující na festivalu – jací to budou se fanoušci včas dozví prostřednictvím radia Express FM.

Pravidelně pak budou na místě probíhat úpravy bot v režii lokálních umělců – jmenujme například Jiřího Procházku nebo Rokenrollera.Kromě všech uměleckých a kulturních akcí bude POP UP fungovat i jako prodejní místo s bohatým sortimentem nejrůznějších modelů Dr. Martens, kde si milovníci značky přijdou opravdu na své. A aby toho nebylo málo, nejen že si zájemci mohou koupit boty nové, ale dokonce mohou přinést i boty staré a nechat si poradit, jak se o ně starat. Sortiment bude během měsíce pravidelně doplňován, aby se dostalo opravdu na každého.


„Je to vůbec poprvé, co se nám podařilo Dr. Martens Pop Up dostat do Prahy. Usilovali jsme o to několik let a jsme opravdu rádi, že se to povedlo. Sám se těším na všechny akce, které během měsíce nabídneme a doporučuji určitě koncerty, umělecké customizace nebo „shoe doktora“, říká Martin Pavlíček, Brand Manager značky pro Českou republiku.


Celý program Dr. Martens Pop Up najdete na webu rádi Express FM.Comments


bottom of page