FF logo Janda v 2 300dpi.png

DR. MARTENS PŘEDSTAVÍ MĚSÍČNÍ POP UP NA PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI

Vůbec poprvé se letos v Praze objeví Dr. Martens Pop Up – dvoupatrový kontejner, který je nejen prodejním, ale i společenským místem. Umístěn bude celý červen přímo před pražským Výstavištěm, snadno viditelný pro pěší i ty, kteří přijedou tramvají. Kromě prodeje bot tu na fanoušky značky čekají pravidelné středeční koncerty začínajících i známějších kapel, zpěváků a zpěvaček. S opravou a čištěním bot jim pomůže „shoe doctor“, umělci, kteří zájemcům boty vytuní autorskou ilustrací, těšit se mohou i na pravidelný nedělní vinyl store v režii DJ Robota a jeho hosta. Dr. Martens Pop Up otevře své brány 4. června a na místě bude do 30. června.Na fanoušky Docs, jak se kultovní značce přezdívá, čeká v červnu nabitý měsíc plný zajímavých akcí. Na své si přijdou jak milovníci umění, tak i fanoušci hudby, zábavy nebo třeba vinylových desek. To vše se totiž objeví v Dr. Martens Pop Upu na pražském Výstavišti, o jehož úpravu se částečně postarala designérka Linda Procházka Vránová.

Během června se na místě vystřídají nejrůznější kapely a umělci – chybět nebudou třeba letošní reprezentanti v Eurovision Song Contest We Are Domi, Pam Rabbit, Dukla, Aiko, Marcell a mnoho dalších. Díky partnerství s festivalem Metronom Prague se na scéně Dr. Martens Pop Up objeví i umělci vystupující na festivalu – jací to budou se fanoušci včas dozví prostřednictvím radia Express FM.

Pravidelně pak budou na místě probíhat úpravy bot v režii lokálních umělců – jmenujme například Jiřího Procházku nebo Rokenrollera.Kromě všech uměleckých a kulturních akcí bude POP UP fungovat i jako prodejní místo s bohatým sortimentem nejrůznějších modelů Dr. Martens, kde si milovníci značky přijdou opravdu na své. A aby toho nebylo málo, nejen že si zájemci mohou koupit boty nové, ale dokonce mohou přinést i boty staré a nechat si poradit, jak se o ně starat. Sortiment bude během měsíce pravidelně doplňován, aby se dostalo opravdu na každého.


„Je to vůbec poprvé, co se nám podařilo Dr. Martens Pop Up dostat do Prahy. Usilovali jsme o to několik let a jsme opravdu rádi, že se to povedlo. Sám se těším na všechny akce, které během měsíce nabídneme a doporučuji určitě koncerty, umělecké customizace nebo „shoe doktora“, říká Martin Pavlíček, Brand Manager značky pro Českou republiku.


Celý program Dr. Martens Pop Up najdete na webu rádi Express FM.Recent Posts