top of page

Embrace Your Nature - kolekce od 4F a Anny Lewandowské podtrhuje sílu ženskosti

Značka 4F představuje další spolupráci s Annou Lewandowskou - kolekci, která je výrazná jak formou, tak i použitím barev. Její univerzální charakter, který kombinuje sportovní komfort s módním nádechem, umožňuje tvořit neomezené množství outfitů. Tématem a hlavní inspirací kolekce je voda jako metafora k ženské povaze symbolizující její dynamiku. I barvy čerpají inspiraci z přírody – najdeme v ní modrou, odstíny písku, korálovou růžovou, ale i výraznou hnědou.


S životním prostředím na mysli


Přírodní reference však nekončí barvami. Celá kolekce byla navržena v souladu s enviromentální strategií 4F a 43% všech artiklů bylo vyrobeno z certifikovaných, udržitelnějších materiálů. V kolekci nechybí organická bavlna, recyklovaný polyester, ani nová řešení, která se zatím v jednotlivých liniích 4F neobjevila. Jedním z nich je například vlákno z mořských řas nebo zipy vyrobené z recyklovaných plastových lahví nalezených v oceánech.Tři linie


Kolekce se skládá ze tří linií – základní, sportovní, tréninkové a nechybí v ní ani doplňky. Všechny tři linie jsou charakteristické svou všestranností. Jednotlivé kousky se dají navzájem kombinovat a každý si tak může vytvářet libovolné a kreativní outfity podle své vlastní fantazie. Produkty doplňují doplňky jako klobouky se stuhou, kšiltovka nebo bílé tenisky.


Základní linii tvoří kapsulové sportovní kousky v nadčasových střizích. Skládají se z mix&match teplákových souprav pro každodenní nošení a jsou vyrobené z materiálů získaných udržitelnější cestou – z organické bavlny a recyklovaného polyesteru. Paleta barev odkazuje k barvám nebe, písku, off-white barva je pak původní barvou vlákna bez barvení.Sportovní linie je perfektní kombinací moderního a minimalistického sportovního designu s módnějšími střihy. Definují je aerodynamické formy inspirované korzety, které opticky zeštíhlují a zároveň zdůrazňují krásu ženské postavy.


Topy z tréninkové linie jsou pak vyrobené z měkkého, prodyšného materiálu, který zaručí komfort a svobodu pohybu během cvičení. Ultralehká pletenina přináší efekt druhé kůže a pomáhá s odvodem potu. Zóny ze síťoviny pak usnadňují větrání, antibakteriální finiš eliminuje možný zápach. Vertikální střihy pak perfektně sedí a usnadňují pohyb při cvičení bez jakéhokoliv diskomfortu.


Barevná paleta prochází od karamelové hnědé, přes korálovou růžovou až k odstínům modré.Kolekce přináší i stylové doplňky jako kšiltovku, klobouk, pouzdro na telefon a další menší produkty jako ponožky s vláknem z mořských řas, láhev na vodu s ladícím pouzdrem.


Kolekce byla vytvořena společně s ambasadorkou značky Annou Lewandowskou, známou polskou atletkou – několikanásobnou medailistou v karate a osobní trenérkou miliónů polských žen.


„Společně se 4F jsme chtěli vytvořit kolekci, která kromě charakteristických tvarů a módních barev zdůrazní i ženskou přirozenost, jedinečnost a dynamiku. Ať už si vybereme delikátní a ženské outfity nebo si chceme pohrát a hledat odvážná řešení, díky širokému výběru barev a množství tvarů si v této kolekci každá z nás najde to své“, říká Anna Lewandowska.


Fotografie vznikly na Mallorce, kde celá kolekce rezonuje s přírodní scenérií ostrova.


Kolekce Embrace Your Nature je dostupná online na webu 4F 4fstore.com.


bottom of page