top of page

Fitness Hub v Karlíně slaví své první narozeniny!

Uplynul rok od otevření karlínského GymBeam Fitness Hubu, komunitního prostoru, který obsloužil už přes sto tisíc zákazníků. Kromě možnosti zakoupit si některý z pěti set dostupných produktů, si zde můžete vyzkoušet cvičební pomůcky a oblečení nebo se zúčastnit vzdělávacích akcí. Hub kromě jiného nabízí třeba lekce jógy nebo čerstvě namleté arašídové a mandlové máslo. GymBeam má se svým Hubem velké plány i do budoucna - přinese další zajímavé eventy, které pobaví, podpoří vzdělávání v oblasti fitness a výživy a přinesou radost do života komunity, která se zde soustředí. Chybět nebude ani představení nových kolekcí oblečení na cvičení a pro volný čas nebo nových produktů.


V designové prodejně na vás čeká zkušený personál, který poradí s výběrem produktů všech příchutí, velikostí i druhů. Díky speciální zóně s lavicí a činkami si navíc každý může vyzkoušet vybrané cvičební pomůcky v klidu před nákupem. Prodejna také disponuje bezobalovou zónou - máte tak možnost odsypat si různé druhy proteinů, semen, oříšků a vloček do vlastních nádob, a nebo si nechat přímo na místě umlít čerstvé arašídové a mandlové máslo.


Fitness Hub přináší mnohem víc, než jen prostor pro nákup GymBeam produktů. Jedná se především o místo, kde se můžete setkat s lidmi, kteří se také zajímají o fitness a pohyb a chtějí se dozvědět něco nového. Tuto touhu naplňuje množství eventů, které se zde pravidelně koná a zpravidla bývá rychle zaplněné. Na konci června nás například čekají narozeninové oslavy Hubu a s nimi mnoho zajímavých akcí.


Mezi eventy, které můžete navštívit, patří například přednášky odborníků na lifestyle témata, zaštítěná konceptem Booster Academy, nebo živá natáčení podcastu Rest Day v režii GymBeam ambasadorů. Pravidelně se v Hubu konají také party s občerstvením, meet & greet s influencery a nebo cvičební lekce jógy či HIIT. Podrobnosti o akcích a další novinky sledujte na instagramovém profilu Hubu a buďte tak vždy v obraze.

Ať už tedy potřebujete obměnit oblečení na cvičení, dokoupit zásoby doplňků stravy, rozšířit obzory, a nebo se jednoduše potkat se stejně smýšlejícími lidmi, Fitness Hub na Rohanském nábřeží 23 je TO místo, kam zajít.


Comments


bottom of page