top of page

GymBeam hlásí podcastovou novinku!

GymBeam přichází s novým formátem live rozhovorů pod taktovkou tří ambasadorů - Jakuba Enžla, Jana Lišky a Anity B. a jejich hostů. Ti se společně setkávají ve Fitness Hubu v pražském Karlíně. Pořad s názvem Rest Day vychází každý měsíc na Youtube kanále GymBeam a všech oblíbených streamovacích platformách. V aktuálním díle se můžete těšit na Davida Luu, se kterým ambasadoři rozebrali především působení na sociálních sítích.

Kromě klasických rozhovorů, na které jsme v rámci podcastů zvyklí, je určitě dobré zmínit, že natáčení pořadu Rest Day probíhá ve Fitness Hubu, který je v době přípravy jednotlivých epizod otevřený veřejnosti. Každý tak může hostům přímo položit otázku.


Podcast Rest Day symbolizuje pro GymBeam přirozenou cestu propojování běžných zákazníků s ambasadory a kombinuje vážnější témata s odlehčenými otázkami ve vyvážených a informacemi nabitých rozhovorech. Součástí natáčení dalšího dílu se může stát kdokoliv. Stačí sledovat Instagram GymBeam, kde se během května dozvíte přesné datum natáčení a jméno hosta druhého dílu!


Podcast je dostupný na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a na GymBeam Youtube kanále. GymBeam na českém trhu vyniká svou obsahovou tvorbou - například na YouTube kanále má více než 30 pořadů od tréninků, recenzí, až po zábavné formáty, celkem již přes 500 videí a 15 000 000 views. Rest Day má ambice stát se dalším oblíbeným seriálem nejen pro fitness komunitu.


Comments


bottom of page