top of page

GymBeam jde ještě blíž svým zákazníkům - nově bude k dostání v Rossmannu či Globusu

GymBeam spouští další nové spolupráce a jeho produkty jsou nově k dostání v řetězci Rossmann, Foodora.cz a již brzy i v řetězci Globus. V nabídce jsou u těchto obchodníků desítky doplňků stravy a zdravých potravin. Sortiment se postupně rozrůstá a v blízké budoucnosti společnost plánuje svými produkty zásobovat například i čerpací stanice Shell.



Segment velkoobchodní spolupráce GymBeamu meziročně vzrostl o 92 %, což ovlivnilo i rozšiřování sítě strategických partnerů. Společnost i nadále pokračuje v taktice, kterou započala v předešlých letech a navazuje na dosavadní úspěšné spolupráce se společnostmi jako je Alza, BENU, Dr. Max, Rohlík.cz a Sportisimo. 


“Navázání spolupráce s dalšími retailery je pro nás přirozeným vývojem a jsme rádi, že můžeme naše výrobky nabídnout i v prodejních kanálech dalších partnerů a oslovit tak nové potenciální zákazníky”, říká Dalibor Cicman, CEO GymBeamu. 


Nově si tak můžete zakoupit například ve vaší oblíbené drogerii řadu bestsellerů, mezi kterými najdete i produkty dámské značky BeastPink nebo třeba populární oříšková másla či ginger shoty.


“Bylo důležité správně zvolit portfolio nejefektivnějších produktů a zároveň vybírat i s ohledem na synergii našeho core businessu D2C,” doplňuje Cicman. 

Comments


bottom of page