top of page

GymBeam je na českém trhu suverénní jedničkou ve své kategorii. Do budoucna si klade velké cíle.

Společnost GymBeam má za sebou už dekádu na českém trhu a hodlá pokračovat stejným tempem i do té další. Z výsledků za první kvartál tohoto roku je to více než zřejmé. Firma překonala původní plán hrubého provozního zisku (EBITDA) o 91 milionu korun a dlouhodobě se pyšní titulem jedničky v kategorii Digital first fitness pro firmy na českém trhu. Do budoucna chce v tomto trendu pokračovat a upevňovat pozici i na dalších evropských trzích.


Během prvního kvartálu tohoto roku společnost získala 366 tisíc nových zákazníků napříč trhy a již zmiňovaný hrubý provozní zisk (EBITDA) se přehoupl přes 140 milionů korun. Navíc se podařilo zvýšit průměrnou hrubou marži o 2 % a meziročně společnost vzrostla o 31 %. Tento růst je výsledkem neustálé snahy inovovat a přinášet zákazníkům a  zaměstnancům to nejlepší.


Důkazem, že se GymBeam daří i jako dobrému zaměstnavateli je fakt, že momentálně čítá jeho tým přes 600 členů. Společnost je tak schopna rychle reagovat na potřeby zákazníků a podporovat rychlý růst na strategických trzích. Zejména byl zaznamenán mimořádný růst v Itálii, kde došlo ke zvýšení o 166 %, a v Polsku, kde růst činil 76 %. “Osobně mě velmi těší růst především v Itálii, která je pro nás momentálně strategickou prioritou.“ říká CEO GymBeam Dalibor Cicman.


Společnost se navíc stala jedničkou v kategorii Digital first fitness firem v pěti zemích, konkrétně v České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku. V dalších pěti zemích včetně Polska, Řecka, Ukrajiny, Bulharska a Bosny a Hercegoviny se umístila v TOP 3.


Rychle získává tržní podíl i v západní Evropě a daří se jí tak probojovat mezi špičku evropských digital first fitness značek. Plány do budoucna jsou tak jasné: “ Poprvé jsme se umístili na 9. místě v metrice TOP 10 brand search a jsme si jistí, že do pár let se objevíme i v TOP 3.” uzavírá hodnocení uplynulého období Dalibor Cicman.

Comentários


bottom of page