top of page

GymBeam má nyní jediného investora, Crowdberry navyšuje svůj podíl.

Investoři z platformy Crowdberry využili opci a vlastní 16,73 % společnosti GymBeam. Tímto krokem potvrdili důvěru ve směřování společnosti. Zbytek nadále vlastní zakladatel společnosti GymBeam Dalibor Cicman.


V roce 2020 získala společnost GymBeam největší e-commerce investici v historii Slovenska ve výši 6 milionů EUR od společností Crowdberry a Slovak Investment Holding (dále jen SIH). Platforma Crowdberry uplatnila opci, na jejímž základě má právo na vykoupení minoritního společníka SIH.


Realizací opce investoři Crowdberry navýšili svůj původní 12,16% obchodní podíl o dodatečných 4,57%. Zbytek i nadále vlastní zakladatel a CEO GymBeamu Dalibor Cicman.


Tímto krokem investoři potvrdili důvěru ve směřování společnosti a také kompetentnost managementu. “Za projevenou důvěru jim děkujeme a budeme dělat všechno pro to, abychom naplnili jejich očekávání,” říká Dalibor Cicman.


Transakce nemá téměř žádný dopad na provoz společnosti GymBeam. Vedení GymBeamu klade důraz na kontinuální rozvoj v souladě se stanovenou strategií a očekává, že díky tomuto kroku bude v budoucnu firma umět flexibilněji realizovat další investiční kola. “Jsem si jistý, že teď máme lepší předpoklady na úspěšné naplnění naší dlouhodobé strategie,” uzavírá Cicman.

Comments


bottom of page