top of page

GymBeam představuje svou první kolekci plavek: Oslnivá kombinace stylu, komfortu a kvality!

GymBeam přichází se svou úplně první kolekcí plavek, která slibuje spojení sezónních trendů s maximálním komfortem a důrazem na detaily. Kolekce nabízí pánské šortky a tři modely dámských bikin. S pečlivě vybranými kvalitními materiály a barevnými kombinacemi, GymBeam přináší plavky, které nejen skvěle vypadají, ale také perfektně padnou.


“Reagujeme na přání našich zákazníků, kterým právě tento sortiment v našem portfoliu chyběl. Dlouho jsme s našimi odborníky ladili detaily, abychom si byli jistí, že přineseme kvalitu, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí,” uvádí CMO GymBeam Maria Cicmanová.


Plavky byly navrženy týmem zkušených designérů, kteří se zaměřili na spojení sportovního a sexy střihu s důrazem na ultimátní pohodlí a precizní detaily. Nová kolekce přináší zákazníkům komfort díky propracovanému střihu, dále také například vyjímatelné vycpávky, které umožňují přizpůsobení plavek individuálním preferencím, nastavitelné popruhy pro dokonalé přilnutí a měkké materiály, které jsou velmi příjemné na dotek.


Kolekce GymBeam plavek nabízí moderní sezónní trendy barvy, které se snadno kombinují s dalším oblečením značky GymBeam. Každý kus z kolekce je pečlivě navržen tak, aby reflektoval ducha aktivního životního stylu a zároveň podpořil sebevědomí každého jednotlivce.


“Od prvního momentu spuštění do prodeje máme velmi pozitivní reakce a už teď se pouštíme do kolekce pro rok 2024,” uzavírá Cicmanová.


Všechny modely plavek najdete na GymBeam.

Comments


bottom of page