top of page

GymBeam spolupracuje s influencery na vývoji unikátních produktů! Nově představuje nakopávač SHRED!T

Poslední srpnový čtvrtek se v GymBeam Fitness Hubu nesl v duchu oslav. Proběhl totiž křest zbrusu nového produktu SHRED!T, který GymBeam vytvořil ve spolupráci s jedním ze svých předních influencerů - Janem Liškou. Produkt už je k dostání na webu i v kamenné prodejně v Karlíně a podle reakcí přímo na místě je jasné, že už teď je o něj velký zájem.
SHRED!T pre-workout je komplexní vícesložková předtréninkovka, která obsahuje směs 13 účinných látek pro maximální podporu sportovního výkonu a koncentrace. Kofein ani jiné stimulanty v něm nenajdete. To ocení zejména sportovci, kteří chodí trénovat odpoledne nebo večer a nechtějí narušit kvalitu spánku.

Jádro produktu tvoří látky, jako je například arginin, beta-alanin či citrulin malát. Další složkou obsaženou ve větším množství jsou nootropika a v neposlední řadě betain, l-tyrozin, synefrin, bioperin a vybrané vitamíny. Mix těchto látek je ideální pro každého, kdo ze sebe chce dostat to nejlepší a být každým dnem výkonnějším sportovcem. I proto byl Jan Liška, který je certifikovaný fitness instruktor a aktivně se fitness věnuje již deset let, ideálním partnerem pro tuto spolupráci.


Na křest produktu a následný doprovodný program, který zahrnoval kromě křtu samotného také ochutnávku, meet & greet a různé výzvy, dorazilo silné jádro Liškových fanoušků i GymBeam zákazníků a celý večer provázela přátelská atmosféra.


Nejedná se o první spolupráci GymBeam s influencerem. Již v minulosti uvedla značka sérii produktů ve spolupráci s Jakubem Enžlem. “Když si pořídíte Kuby i můj nakopávač, budeme vás provádět celým dnem od rána až do večera.” uvedl se smíchem Liška při představování svého produktu. Enžlův pre-workout totiž na rozdíl od toho jeho obsahuje kofein a tak je vhodný spíše pro ranní cvičení.


Více informací o přesném složení produktu a jeho dávkování naleznete na GymBeam webu zde. Tam si novinku můžete rovnou objednat.

Comments


bottom of page