top of page

LÉTO 2022 S OVERALL OFFICE

Česká značka Overall Office přichází s letošní novinkou - novou generací plavek, se kterou poprvé opouští ikonický spirálovitý střih a vydává se vstříc nové etapě, v novém designu. Dvoudílné plavky ZOE vynikají nejen propracovaným a perfektně sedícím střihem, ale i rafinovanou smyslností zdůrazněnou výrazným šněrováním a detaily.Novinka v plavkové linii značky přichází po několika sezónách práce se spirálovitým střihem a představuje cestu, na které bude značka dále stavět. Overall Office ke svému produktu znovu přistupuje inkluzivně a nabídne plavky v celé velikostní škále od XS až po XL. Podprsenka Zoe Bikini top je konstruována, aby “podržela” jakékoliv i větší poprsí a na zadním díle je možné lepší komfort podpořit zavazováním do kříže. V kolekci se objevují kalhotky ve dvou variantách - vysoké verzi s rafinovaným podstřižením a příjemným detailem pokračování volného pásku kolem pasu, nebo zavazovací bikiny String se zdvojenými šňůrkami a nespočtem možností zavazování.
“Na střizích si opravdu zakládáme a věnujeme jim značnou pozornost. Chceme, aby se všichni, co si naše produkty koupí, cítili opravdu skvěle a hlavně, aby je nosili a nezůstaly jim doma v koutě. Každou věc pečlivě testujeme, než se vůbec dostane do výroby”, říká Monika Krobová, která má právě technologii střihů v Overall Office na starosti.
Stejně tak jako se Overall Office snaží o kvalitní střihy, pracuje i na udržitelnosti. Celá kolekce je vyvzorována i vyrobena v České republice z recyklovaného polyamidu nejvyšší kvality vlákna Econyl TM[1].


Kolekce bude dostupná online na www.overall-office.com ve třech barevných variantách - hnědé Marocco, fialové Lily a černé Black.

[1] ECONYL® regenerated nylon yarns from waste, such as fishing nets

Comentarios


bottom of page