top of page

Levi’s® a Hailey Bieber představují nové Levi’s® 501® pro jaro/léto 2022, inspirované 90. lety

Pohodlí není jen o dobře padnoucím oblečení, ale znamená i vnitřní spokojenost a pohodu. Jako když si obléknete oblíbený pár džínů, které vám připomenou bezstarostné mládí. My jsme tuto vzpomínku spojili s 90. lety, kdy celebrity a módní ikony nosily svoje 501® džíny trochu níže na bocích a preferovaly uvolněnější a nedbalý vibe. Ve stejném duchu se nese i oblíbený styling Hailey Bieber, která je sama velkým fandou estetiky devadesátek. Pro jaro/léto 2022 se tak vrací pohodlí, která má nostalgický nádech a ztělesňuje ho právě nový pár 501® 90s džínů. Jejich zviditelnění se zhostila samotná Hailey, aby ukázala, že moderní znamená často i ohlédnutí zpátky v čase. Nostalgická vzpomínka s přesahem do budoucnosti.


Nové 501® jsou oproti tradičnímu modelu volenější v okolí boků a v nohavicích, aniž by byly neforemné. Na těle si sednou lehce pod pasem a nabídnou možnost si je buď trochu vytáhnout nahoru, nebo naopak dolů. Záleží jen na vás. Zosobňují tím pozdní devadesátky, a to doslova. Jde o střih, který vypadá stejně dobře dnes, jako vypadal v minulosti. A to je pravé dědictví 501®, které jsou symbolem nadčasovosti, jak zdůrazňuje devadesátkové dítě Hailey Bieber: „Je cool se vracet do doby, kdy jste se narodili, prohlížet si fotky, nasát estetiku doby a prohlížet si dobovou módu. Jednoduše mě to u devadesátek fascinuje.“


Další sondou do trendů 90. let jsou lehce seprané barvy nové řady, která rozšíří 501® rodinu a která doslova křičí devadesátkovým vintage kouzlem. Jde v podstatě o vaše nejoblíbenější 501® džíny, které jste měli v 90. letech, nebo jste si minimálně přáli je mít. Už nemusíte toužit vrátit se časem, ale můžete je mít dnes ve znovuvytvořené podobě, navrch se současným kouzlem.


“Opravdu jsme se inspirovali velkými módními ikonami 90. let a jak nosily svoje “pětsetjedničky” s uvolněnou nenuceností a s velkou mírou stylu. Zdálo se to velmi aktuální právě pro současnou dobu. Dohromady s čistým zakončením a sepranou barevností to dohromady funguje jako skvělý návrat něčeho, co působí vintage a skvěle padne. Jde o džíny, které jsou nejen fyzicky dobře padnoucí, ale vtáhnou vás do nostalgické vzpomínky na něco, co jste milovali a kdysi sami nosili” — dodává Jill Guenza, Víceprezidentka dámské sekce v Levi’s, Strauss & Co.


Σχόλια


bottom of page