top of page

Levi’s® a Simpsonovi představují nostalgickou srdcovku

Jen těžko budete hledat známější a oblíbenější seriál, než je ikonický televizní seriál Simpsonovi, který nás přes tři desítky let zve do městečka Springfield, abychom se společně s jeho obyvateli bavili, uvolnili se a nahlas smáli. Pro svoji vizuálně velmi bohatou a okamžitě rozpoznatelnou symboliku jsou Simpsonovi ideálním partnerem pro spolupráci – především pro Levi’s®, který má také jasně čitelný vzhled a který každý pozná na první pohled.

Pro sezónu jaro/léto 2022 vytvořili Levi’s® a Simpsonovi speciální streetwear kolekci, která čerpá z popkulturní nostalgie a dojme nejen fanoušky seriálu. Bart, Lisa, Milhouse a další řádka oblíbených Springfield residentů ožijí v rámci limitované kolekce a přenesou vás s její pomocí tak trochu do jiné doby. Ačkoliv co se stylu týče, tak se spolupráce pevně drží současných trendů.


Kolekci tvoří oboustranná prošívaná vesta, která má z jedné strany dokonalé bílé obláčky na modré obloze – ikonický začátek každého dílu Simpsonů – a z druhé strany jasně žlutou barvu, se kterou jsou vybarvené všechny postavy v seriálu. Džínová, lehce sepraná bunda s volnějším střihem má na zádech ilustraci Barta Simpsona spolu s Levi’s® batwing logem. Dále v kolekci objevíte kousky inspirované americkým školním prostředím – pochopitelně na počest základní školy ve Springfieldu – jako například vintage manšestrové školní uniforma ve stejném odstínu žluté. Fanoušky potěší i bunda, která má na sobě potisk s Lisou Simpson, Ralphem Wiggunem, Mrs. Krabappelem, řidičem autobusu Ottem a dalšími oblíbenými postavami.


Výrazný “simpsonovský” potisk má i prošívaná bunda s kapucí a bavlněný klobouček. Kolekci pak doplňují ještě bavlněná trička a mikiny s grafickými výjevy ze seriálu včetně čepice a baťohu. Vše se nese v duchu estetiky městečka Springfield s explicitními náznaky na některé konkrétní epizody.


Ponořte se do svérazného kouzla Simpsonů spolu s nezaměnitelným Levi’s® stylem.


The Simpsons x Levi’s® kolekce je v prodeji od 3. března 2022.


The Simpsons x Levi’s® kampaň ke stažení ZDE

The Simpsons x Levi’s® produktové fotografie ZDE

Comments


bottom of page