top of page

Levi’s® for Paris: Zabojujte o zlato v nové Levi’s® kolekci

Hlavní město módy se toto léto promění také v hlavní město sportu. To je Paříž 2024, která se stala hlavní inspirací nové kolekce Levi’s® for Paris. Od barev, vzorů i retro střihů. Levi’s® představil oblečení, které zosobňuje oslavu nadčasovosti a ikoničnosti této metropole, které se přezdívá Město světel. 

Hlavním motivem celé kolekce je barevnost francouzské vlajky, kterou reinterpretuje na jednotlivých částech oblečení a tvoří tak celkový bílo-modro-červený šatník. Francouzské kouzlo doplňují i nášivky s nápisy na slavných džínech s číslem 501. K tém patří i džíska celá složená ze slavných francouzských frází a dohromady tvoří komplet v barvách slavné trikolory. 


Můžete si vychutnat i přímé reference na sportovní oblečení v podobě drobných detailů. Trička mají retro střih včetně tenisových límečků. Větrovky a bundy působí, jako kdyby vystoupily ze slavného sportovního filmu a celá kolekce dohromady nabízí mix vtipu, stylovosti a nadčasovosti. Její aktuálnost rozhodně neskončí s posledním závodem letošního sportovního svátku, ale uchová kousek Paříže v šatníku navěky. 


Kolekce bude k mání na www.levi.com 


Bình luận


bottom of page