top of page

"Mluvme Spolu" - hra plná otázek a upřímných odpovědí

I v České republice už je oficiálně dostupná karetní hra “Mluvme spolu” ve verzi pro dospělé i pro děti, která slibuje otevřené a zábavné dialogy rozvíjející komunikační dovednosti a posilující vztahy. Ideální dárek pro děti i dospělé k narozeninám, Vánocům i jen tak.

"Mluvme Spolu" je inovativní karetní hra s otázkami, která pomáhá lépe poznat sebe i jiné. Neexistují v ní správné ani špatné odpovědi, jejím jediným pravidlem je jen otevřenost.

Hlavním cílem hry je podnítit zájem o účinnější a smysluplnější komunikaci tím, že klade otázky, které vyvolávají hluboké a kreativní odpovědi. Hra byla vyvinuta s ohledem na důležitost komunikace ve všech věkových kategoriích a její tvůrci ji poprvé představují i v českém jazyce.


V praktickém balení, které vezmete i na cesty, najdete 80 karet s otázkami. Pravidla jsou jednoduchá. Stačí se domluvit v kolektivu hráčů, zda všichni odpoví na otázku taženou jedním hráčem popořadě nebo zda si každý vytáhne tu svou.Verze hry pro děti je navržena tak, aby podpořila rozvoj komunikačních dovedností a kognitivního myšlení. V zemích, ve kterých je hra dostupná, ji využívají i profesionálové ve svých oborech jako jsou psychologové, učitelé, slouží jako pomůcka v rámci terapií i ve školách. “Jsme v kontaktu s několika dětskými domovy, kde podle slov učitelů děti chtějí hrát Mluvme spolu na denní bázi. Z množství feedbacků a referencí také víme, že hra pomohla zlepšit a posílit množství mezilidských vztahů”, říká Inez Pfaff-Priger,tvůrkyně hry.


Hra je dostupná v českém jazyce na webu andwetalk.cz nebo u vybraných prodejců.


Comentários


bottom of page