top of page

Nárůst zisku dokonce 216 %! GymBeam stále roste a překonává plánované výsledky.

Společnost GymBeam se dlouhodobě drží na špičce e-commerce hráčů střední a východní Evropy. První tři kvartály roku 2023 jsou toho jasným důkazem. Úspěchů dosahuje napříč všemi patnácti trhy, ve kterých působí. Těch největších například na jednom z nejmladších trhů - v Itálii poprvé překonává tržby přes 24 milionů korun.


Za první tři kvartály tohoto roku společnost dosáhla tržby ve výši 2,9 miliardy korun s meziročním růstem téměř 70 %. Do konce roku by to mohlo být ještě o miliardu víc. Nejvýrazněji roste v Polsku, Řecku a již zmíněné Itálii. Dále zaznamenává také významný nárůst návštěvnosti, a to o 46 % ve srovnání s minulým rokem, a o 10 % oproti předchozímu kvartálu.


V rámci nedávného podzimního výprodeje GymBeam dosáhl i několika dalších rekordů - rekordního obratu dosahujícího téměř 400 milionu korun během pouhých 30 dní a rekordu v balení a odeslání, kdy během jediného dne bylo odesláno 19 000 balíků obsahujících celkem 150 000 produktů. Tento výkonnostní skok zahrnoval meziroční nárůst obratu z výprodeje o 160 % a zisku dokonce o 216 %.


Novinkou pro GymBeam je vydání a zveřejnění prvního ESG reportu. V tom porovnává jednotlivé metriky z roku 2021 a 2022 a přináší tak ucelený pohled, jak funguje v oblasti společenské odpovědnosti, správy a řízení podniků a ekologické udržitelnosti. Jedním z důvodu tvorby tohoto reportu je mimo jiné následné sdílení se všemi zaměstnanci napříč pozicemi. “Transparentnost a otevřená komunikace s našimi zaměstnanci jsou pro nás klíčová. Pravidelné sdílení informací ohledně našich splněných a stanovených cílů zvyšuje hrdost zaměstnanců na jejich práci a úsilí, které vkládají do našeho společného cíle, je to důležité pro budování pozitivní pracovní kultury a závazku.“ říká Dalibor Cicman,CEO společnosti.


Vize společnosti se neustále rozvíjí a tyto kvartální výsledky společně s informacemi z ESG reportu jsou jasným důkazem pevného postavení na trhu a závazku k neustálému růstu a inovacím.


Comments


bottom of page