top of page

NOVESTA S NOVOU KOLEKCÍ A PODZIMNÍMI NOVINKAMI

Československá značka Novesta ještě jako jedna z posledních vyrábí celou svou produkci v Evropě, konkrétně v České republice a na Slovensku. Nejinak je tomu i v případě aktuální kolekce na nadcházející sezónu podzim / zima 2022, která přináší klasické a osvědčené modely i několik novinek. Všechny boty značky Novesta jsou dostupné na webu novesta.cz.


Největší novinkou jsou modely Star Master a Star Dribble v podzimním barevném provedení, s barevnou nebo dvoubarevnou gumovou podrážkou a kulatými tkaničkami. Kromě klasické látkové varianty se v podzimní kolekci objevují i manšestrové verze obou modelů.Novesta také zapracovala na svých liniích Marathon a Trail a přináší je v nejrůznějších barevných kombinacích i materiálových variantách. Umožní tak přirozeně dotvořit unisex kapsulový šatník. Podrážka Trail je pak jedním z nejklasičtějších identifikačních znaků Novesty a produktem továrny v Partyzánském. Tato podrážka už prokázala svou nepostradatelnost nejednomu běžci a turistovi v nepředvídatelných terénech.


V kolekci nechybí ani nové odlehčené modely Running, jejichž svrchní vrstva je vyrobena z prodyšné síťoviny. Podšívka je pak z recyklované syntetické kůže, která dobře absorbuje pot, takže boty můžete nosit i v létě.


V kolekci najdete i dětské modely v kotníkových podzimních variantách se zapínáním na suchý zip vhodných do města i na hřiště.


Comments


bottom of page