top of page

Overall Office: Spodní prádlo pro každou postavu

Česká značka Overall Office přichází s novinkou, a sice kolekcí spodního prádla. Obsahuje dvě barevné variace a je k dostání online na webu www.overall-office.com. O nadcházejícím víkendu máte také jedinečnou šanci si kolekci osahat a vyzkoušet v pop-upu v Jakoby & Friends na pražské Letné.


První kolekce spodního prádla značky Overall Office vychází ze spirálových plavek, které jsou signature produktem značky. “O spodním prádle jsme dlouho uvažovaly, představuje pro nás přirozenou cestu, jak navázat na plavky, ale přijít s produktem, který není sezónní a můžeme ho přirozeně inovovat v jakémkoliv ročním období”, říká Kristýna Nováková, jedna z tria, které za značkou stojí.


Střih spodního prádla je velmi nekonvenční, ale přesto velmi padnoucí a tvořený pro jakoukoliv postavu, podrží křivky a krásně tvaruje. “Myslely jsme i na větší velikosti L a XL, kde má podprsenka silnější ramínka pro lepší podporu”, dodává Monika Krobová. Značka připravila dva sety spodního prádla v černé a béžové a se dvěma verzemi kalhotek ve vyšší a nižší variantě podle preferencí zákaznic.Spodní prádlo je vyrobenu z tylu, který značka používá na další ze svých signature produktů, a sice na spirálové topy. Pochází z moravské textilní továrny, má vysokou kvalitu testovanou roky právě na topech. Látka je pevná a jemná zároveň, navíc vydrží i mnoho pracích cyklů.

Věříme, že se nám s kolekcí prádla podaří oslovit i další zákazníky, kterým nabídneme kvalitní, nadčasový a udržitelný produkt lokální výroby”, uzavírá Karolína Juříková.Comments


bottom of page