top of page

Pohodlně i v zimě? STRIX přichází s novou MERINO kolekcí!Prémiová značka sportovního a volnočasového oblečení STRIX rozšiřuje své portfolio o MERINO funkční oblečení s certifikovanou vlnou z novozélandských ovcí. Značka tím reaguje nejen na aktuální trendy, ale také na potřeby svých zákazníků. I díky tomu se drží na druhém místě nejprodávanějších brandů oblečení v GymBeam nabídce.


STRIX se vyznačuje kombinací špičkové kvality s unikátním funkčním designem. Každý kousek využívá nejmodernější materiály a technologie, které zajišťují naprosté pohodlí, ať už děláte cokoliv.


Nová kolekce je zaměřena na MERINO vlnu, která vyniká řadou speciálních vlastností. Spolehlivě odvádí vlhkost od pokožky a udržuje tak komfort i v náročných podmínkách. Perfektně udržuje teplotu a zaručeně zahřeje. Jedná se o extrémně jemnou ovčí vlnu, která slibuje pohodlné nošení po celý den. Navíc má antibakteriální vlastnosti a zabraňuje tak nejen nepříjemnému zápachu, ale také množení bakterií.


Tato MERINO kolekce je ideální volbou pro nadcházející podzimní počasí. Uživatele podpoří během různých aktivit, ať už se jedná o běh, cyklistiku, turistiku, nebo při dalších venkovních dobrodružstvích. Navíc je skvělá i na volnočasové nošení ve městě, čímž splňuje všechny potřeby moderního aktivního člověka.


Výběr produktů sahá od triček, mikin a tílek, až po legíny, nákrčníky a čepice, vše v elegantní černé barvě. Stejně jako u všech STRIX produktů jsou i u těchto MERINO kousků samozřejmostí praktické detaily, jako jsou dírky na palce na rukávech, propracované střihy umožňující pohodlný pohyb, decentní logo a jedinečný design.


Kolekce STRIX je k dostání na webu GymBeam, novinky této značky můžete sledovat také na Instagramovém profilu STRIX.


Comments


bottom of page