top of page

„PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“ PRO ZALANDO DESIGNER SE INSPIRUJE ČERSTVÝM POHLEDEM KREATIVNÍHO KOLEKTIVU

Zalando, přední evropská platforma pro módu a životní styl, zahájila svou nejnovější kampaň s názvem PORTRÉTY NOVÉ GENERACE. Kampaň představuje nejžádanější sezónní looky z Designer nabídky na Zalandu. O styling inspirativní kampaně se osobně postarala kreativní skupina přátel působící v módním průmyslu.Nová spolupráce přichází se svěžími nápady a inspirativními módními trendy. Pařížský stylista Edem Dossou zve své blízké přátele, jako jsou fotograf Justin French, konzultantka Laurence Kleinknecht, castingová režisérka a DJka Dourane a modelka a zpěvačka Melissa Bon, aby se podělili o své jedinečné individuální styly z nejnovější nabídky Zalando Designer. Tato nová generace módy je zachycena v klasickém stylu ročenky ve stylových outfitech od věhlasných návrhářských značek, které jsou dnes dostupné na Zalandu, včetně: 3.1 Phillip Lim, A.W.A.K.E. MODE, Bally, Christopher Kane, GCDS, MM6 Maison Margiela, Marni, MOSCHINO, Paco Rabanne, Proenza Schouler, Rokh a Vivienne Westwood.
Kampaň obsahuje individuální portréty a skupinové snímky, které pořídil fotograf Justin French, styloval Edem Dossou a produkovala společnost Kitten Productions. Poběží od 19. září do 2. října 2022 na kanálech vlastněných Zalandem, jako jsou onsite a sociální média.


Kategorie Designer na Zalandu je místem, kde se zákazníci mohou inspirovat luxusní módou a mohou objevovat a nakupovat jak věhlasné, tak začínající značky. Najdete zde návrhářské značky, jako např. Missoni, Erdem, gcds, David Koma, Staud, 032C, Mansur Gavriel, MM6 a také Victoria Beckham, Proenza Schouler a Roksanda. Cílem je být platformou, kterou si vybírají zákazníci i značky, a zároveň podporovat udržitelnost, rozmanitost a inkluzi.

net.

Comentarios


bottom of page