top of page

Still Life přichází se šperky na míru

S měsícem lásky začíná lokální obchod Still Life nabízet šperky na míru, které pomohou vyjádřit jedinečný styl nositele nebo definují společnou lásku. Ve velmi jednoduchém a online procesu si může každý objednat šperk podle vlastních představ.


Od 1. května 2023 mají zákazníci online obchodu Still Life možnost objednávat šperky na míru. Z pohodlí domova si zvolí šířku prstenu, tvar, druh či barvu drahokamu, vyberou si velikost a umístění kamene. Na celém procesu je nejdůležitější měření prstu - i v tom Still Life Store pomůže - pro zákazníky má připraveno DIY měřidlo, které si každý může stáhnout na webu stilllife.store.

Šperkaři Still Life na Bali se pak postarají o samotnou výrobu prstenu.

Každý zákazník má během výrobního procesu možnost online konzultací tak, aby výsledek přinesl maximální spokojenost.

Celý proces až po doručení trvá přibližně tři týdny.

Výběr kovu:

Prsteny je možné vyrobit ze stříbra 925 nebo v pozlacené verzi 18k vermeil se zárukou trvanlivosti. Cena se liší dle materiálů a náročnosti výroby a pohybuje se od 2190 Kč do 2990 Kč.

Výběr drahokamů:

Ametyst: přináší vyvážené myšlení, typ křemene, růžově-lilová až tmavě fialová, vhodné pro zásnubní prsteny i jiné šperky. Kámen měsíce února.

Peridot/Olivín: představuje klid a ochranu, zelený drahokam od žlutavě zelené po hnědozelenou, kámen měsíce srpna.

Swiss Topaz: symbolizuje léčení a ochranu, dostupný v různých barvách, oblíbený jako světle modrý drahokam. Kámen měsíce listopad.

Citrín: symbolizuje klid, pohodlí a nové začátky, různé odstíny od světle žluté po hnědooranžovou. Kámen měsíce listopad.

Akvamarín: symbolizuje klid, léčení a relaxaci, modrozelený drahokam jako krása klidného moře. Kámen měsíce březen.

Onyx: uzemňovací kámen, uklidňuje strachy a zakořeňuje duchovní energii v těle, přináší sílu a bezpečí. Prospěšný pro oči, kosti a nervový systém.


Růženín: symbolizuje lásku, energii a duchovní růst, nejběžnější v růžovém odstínu.

Rubín: symbol odvahy, vášně a ochrany, červená variace minerálního korundu nebo oxidu hlinitého, barva od růžové po tmavě červenou.

Granát: symbolizuje sílu a přináší štěstí a pravdu, tmavě červený drahokam.

Naše nabídka tvarů kamene zahrnuje princeznu, bagetu, perlu, markýzu, cushion, srdce, pear-kapka, kulatý, oválný a další.


Comentários


bottom of page