top of page

VYZKOUŠEJTE NOVESTU – EKOLOGICKÉ BOTY S TRADICÍ

Československá značka Novesta představuje kolekci na aktuální sezónu jaro / léto 2022. Nechybí v ní její signature silueta Star Master, sportovní bota Marathon nebo Marathon Trail, která nadchne nejednoho městského běžce. Silueta Runner pak navazuje na běžeckou obuv 70. a 80. let v Československu. Boty Novesta jsou stále vyráběny lokálně v České republice a na Slovensku, konkrétně ve Zlíně a Partizánském, navíc za využití elektřiny pouze z obnovitelných zdrojů. Kampaň k aktuální kolekci byla nafocena v jedinečné budově Slovenského rozhlasu v Bratislavě.


STAR MASTER


Signature silueta značky Novesta, stále s nepřehlédnutelnou robustní vulkanizovanou podrážkou – typickým znakem Novesty. Každý pár je vyrobený ručně s vysoce kvalitní přírodní gumy i plátna a jejich styl je snadno rozpoznatelný kdekoliv na světě. Součástí letošní kolekce je i kotníková varianta Star Drible.


MARATHON


Klasická silueta běžeckých bot, která jemně klouže na vlnách nostalgie, přitom tak plná života. Marathon nejen podtrhuje snahu značky o výrobu z těch nejlepších materiálů, ale je i elegantním doplňkem s dávkou dekadence. Pohodlné a decentní tenisky jako skvělá investice do nejednoho dlouhého běhu.


MARATHON TRAIL

Stejně pohodlné jako Marathon, jen s jinou podrážkou, která je výrobní klasikou továrny v Partizánském. Během historie dokázala nedocenitelnou hodnotu mnoha chodcům i běžcům, kteří se setkali s měnícím se terénem. Klasika československé éry kombinuje lehkost boty Marathon s drsností klasické trailové obuvi.RUNNER

Nová lehká běžecká silueta z prodyšných materiálů, která nezklame žádného sportovce. Odolná svrchní část pokrývá kompletně boky, prošívání je z odolné recyklované syntetické kůže, která dobře absorbuje, takže se vaše noha bude cítit komfortně i uprostřed léta. Silueta navazuje na běžeckou obuv vyráběnou ve východní Evropě v 70. a 80. letech.


KIDS

Ani letos nechybí v kolekci SS22 boty pro nejmenší v několika barvách. Pohodlné, prodyšné, lokální a udržitelné, stvořené pro ty nejjemnější nožičky.

Comments


bottom of page