top of page

Za rok 2023 jsme snížili emise uhlíku o 36 % - udává mimo jiné GymBeam ve svém ročním ESG reportu.

Praha, 28. června 2024 - ESG reporty přináší komplexní vhled do fungování společnosti včetně etických, ekologických a morálních principů, které jsou pro daný subjekt důležité. Zároveň také hodnotí podnikovou kulturu a filosofii. GymBeam tyto pilíře spokojených zaměstnanců a úspěchu v byznysu vnímá jako velmi důležité i z pohledu dlouhodobého plánování aktivit a udržení transparentnosti společnosti.Pro GymBeam byl rok 2023 velmi úspěšný - meziročně mu vzrostly tržby o 66 %. Díky dlouhodobému úsilí o environmentální zodpovědnost a udržitelnost se mu daří snižovat jak emise uhlíku (o 36 %), tak i spotřebu energie (o 10 %)  a vody (o 21 %). GymBeam vždy proklamoval odhodlanost efektivněji využívat zdroje a přímo participovat na vytváření udržitelnější budoucnosti, tato čísla ukazují, že se mu to úspěšně daří.

 

Vedle environmentálních otázek se GymBeam věnuje také spokojenosti svých zaměstnanců. Průměrná suma investovaná do rozvoje jednoho zaměstnance v roce 2023 dosáhla částky lehce přes 25 800 Kč, což je o 124 % více, než v minulém roce. Ukazuje tak na neustálý důraz na zlepšování a profesionální růst. Zároveň společnost podporuje pravidelnou fyzickou aktivitu uvnitř týmu, která je klíčová pro psychické zdraví i pracovní výkon. Zaměstnanci se mohou bezplatně účastnit bootcamp tréninků či lekcí jógy, nebo navštěvovat Gaming club či Book club. 


“ESG je významné téma posledních pár let. Stejně tak jako při hokeji, není důležité bruslit za tím, kde je puk v tuto chvíli, ale za tím, kde bude až ho dobruslíme. Snažíme se kontinuálně zlepšovat v metrikách, u kterých předpokládáme, že budou v budoucnosti potřebné a důležité.” uzavírá toto téma CEO společnosti, Dalibor Cicman. 


ESG report společnosti GymBeam za rok 2023 naleznete na tomto linku

Comentarios


bottom of page