top of page

Zalando a Paco Rabanne uvádíexkluzivní kapsuli pro Zalando

Zalando, jedna z předních evropských online platforem pro módu a životní styl, a inovativní módní dům Paco Rabanne představují kapsuli pro jaro/léto 2023. Vizuální podívaná plná živých odstínů a dynamického designu si klade za cíl stimulovat smysly - zrak, hmat a sluch - např. pomocí výrazných barev. Každý kousek byl promyšlen a vytvořen tak, aby podněcoval emoce a umocňoval smyslový zážitek. Vybízí tak každého, kdo jej nosí, k probuzení svých smyslů a odhalení své pestré osobitosti.


Kapsule se skládá ze 40 kousků: 20 ready-to-wear kousků, 17 doplňků a 3 párů obuvi, které se inspirují největšími úspěchy značky Paco Rabanne a ztělesňují ikonický design módního domu. Dominuje jí výrazné použití kovu a propojení inovativních střihů s jasnými letními barvami.


Capsule by Paco Rabanne pro Zalando ožívá prostřednictvím snímků z kampaně, v nichž vystupují osobnosti nové generace - francouzská zpěvačka a skladatelka Crystal Murray, DJ a gender-fluid model/ka Dustin Muchuvitz a modelka Aj Yel. O styling kampaně se postaral Glen Mban, který oslavuje radost ze hry s módou a znovu objevuje kodex luxusu, aby vyjádřil jedinečnost každé osobnosti.


Lena-Sophie Röper, ředitelka oddělení Designer a luxus na Zalandu, říká: „Capsule by Paco Rabanne představuje silný krok vpřed na naší cestě k tomu, abychom se stali cílovou destinací pro Designer módu. Prostřednictvím naší Designer kategorie přinášíme našim zákazníkům inspiraci luxusní módou a zprostředkováváme jim přístup

k našim partnerům z řad značek pomocí jedinečného a personalizovaného zážitku. Naše spolupráce s módním domem Paco Rabanne ztělesňuje tento přístup. Spojuje kreativní vizi značky s naším mimořádným a inspirativním zážitkem z nakupování Designer módy, a to především u nové generace zákazníků luxusního zboží.“


Kapsule bude od 12. dubna exkluzivně k dostání na Zalandu na všech 25 evropských trzích.


Tato 360° módní kampaň v kreativní režii Flore Bottaro startuje 11. dubna a vznikla ve spolupráci s agenturou Kitten Production.


Comments


bottom of page