ZAMĚŘENO NA: GENERACI V.

Zalando, přední evropská online platforma pro módu a životní styl, navazuje na nedávno představenou globální kampaň „Tady s námi napořád“ a spouští lokální amplifikaci s názvem Generace V. Jde o spolupráci s několika mladými a talentovanými lidmi s česko-vietnamskými kořeny, kteří se svěřují se svým pohledem na hodnoty, které by měly s námi zůstat napořád. Vyjmenovávají například kulturní obohacení, přijetí, sebevědomí nebo respekt.Mezi talenty nechybí současná ambasadorka Zalanda, Bé Hà Nguyen, herečka Ha Than Špetlíková, herec Lukáš Tran, kavárník Jackie Tran nebo fotbalový brankář Filip Nguyen. Každý z nich poukazuje na to, čeho si na česko-vietnamském soužití nejvíc cení a jakých hodnot si nejvíce váží. Kampaň „Tady s námi napořád“ je zaměřena na oslavu hodnot, které Zalandu leží na srdci (jako je například diverzita či inkluze) a tato lokální amplifikace ji doplňuje o česko-vietnamskou perspektivu.

Vietnamská komunita žije v České republice už od 90. let, její velikost se odhaduje na 60.000 - 100.000 lidí. Po Slovácích a Ukrajincích je vietnamská komunita třetí nejpočetnější menšinou na českém území, která přináší rozdílný způsob života zaměřený na silné rodinné vazby, solidaritu či respekt.


Odkaz na microsite


V následujících videích najdete pohled všech našich talentů na hodnoty, které by podle nich měly tady s námi zůstat napořád.Odkaz na videa

Odkaz na fotky
Recent Posts

CONTACT US:

 

 

Široká 22

Praha 1 - Staré Město

110 00

Czechia

 

hello@friendlyfriends.cz

 

T: +420 724 666 103
 

 

 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2020 Friendly Friends s.r.o.

Šimůnkova 1607/17, 182 00 Praha 8 - Kobylisy IČ: 29049628, Tax id: CZ29049628