top of page

Cointreau Fizz v zimních variantách

Populární koktejl na bázi francouzského likéru Cointreau přináší neotřelé receptury, které prozáří každý zimní večer. Výrazná chuť pomeranče doplněná kořeněnou chutí vanilky přináší překvapivou kombinaci s orientálním nádechem. Milovníci francouzské klasiky si jej mohou připravit doma či po něm sáhnout ve svém oblíbeném baru.

Prémiový francouzský likér pocházející z města Angers staví na čtyřech základních ingrediencích: pomerančové kůře, alkoholu, cukru a vodě. Stejnou rafinovaností se vyznačuje i Cointreau Fizz, koktejl, který si pro jeho jednoduchost může připravit každý. Kombinace likéru, čerstvé limetkové šťávy a sody, doplněná ovocem či kořením dle chuti z něj dělá drink pro každou příležitost. Dvě nové receptury navíc přináší perfektní drink pro nadcházející sezónu.

Cointreau Fizz Vanilla doplněný o lžičku vanilkového sirupu a ozdobený vanilkovým luskem může směle vystřídat svařené víno při nadcházejících vánočních oslavách a rodinných sešlostech. Překvapivá kombinace dvou výrazných chutí, pomeranče a vanilky, přináší kořeněný výsledek s orientálním nádechem.

Cointreau Apple Cinamon Fizz je naopak skvělou zimní volbou v oblíbeném baru. Kombinace limetové šťávy, jablečného moštu doplněná skořicovým sirupem v sobě skrývá jedinečný zážitek, který udělá z každého studeného večera nezapomenutelnou idylku.

Elegantní Cointreau Fizz je díky kvalitním surovinám a jednoduchém postupu ideálním drinkem pro každou příležitost. Cointreau Fizz Vanilla a Cointreau Apple Cinamon Fizz posouvají jeho myšlenku ještě dále, neboť se díky nic stává i drinkem do každého počasí.

bottom of page