top of page

JOHN REED Fitness Music Club otevřel se speciálními hosty Benem Cristovao, Nikol Švantnerovou a Jitk

Nový koncept studií – JOHN REED Fitness Music Club, který zcela jedinečným způsobem prolíná hudbu, design a fitness, konečně otevírá své brány Praze. Na včerejším exkluzivním openingu měli Ben Cristovao, Nikol Švantnerová a Jitka Nováčková spolu s pozvanými hosty šanci jako první vyzkoušet nový fitness za zvuku DJů dMITRyho a NobodyListen.

Od dnešního dne, kdy otevírá pro veřejnost, přináší čtyři dny plné hudby a fitnessu, kdy si lidé mohou naplno užít a vyzkoušet atmosféru jedinečného JOHN REED Fitness Music Clubu s rozlohou osmnáct set metrů čtverečních, který se nachází v budově Charles Square Center na Karlově náměstí 10. Hned na startu nebudou chybět velká jména lokální hudební scény – Kenny Rough, Fatty M, Kletis nebo Tokátko. Speciální nabídka členství začínající na 350,- korunách bude během prvního víkendu stále dostupná.

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo otevřít první JOHN REED Fitness Music Club v Praze s tak skvělými hosty a DJs. JOHN REED je synonymem mixu fitness, hudby a designu, a to se nám přesně podařilo ukázat i našim hostům během včerejšího exkluzivního openingu“, říká Marcus Adam, Head of Marketing and Music pro JOHN REED.

V každém JOHN REED Fitness Music Clubu je hudba klíčovým prvkem, motivuje a vybízí ke špičkovému výkonu. Pečlivě zvolená hudební selekce zahrnuje house, electro, hip hop i pop. Neochvějnou součástí jsou dvakrát týdně live DJ sety hudebníků z lokální i zahraniční scény. Členové klubu mohou zažít hudbu i přizvané umělce ve zcela novém kontextu a posunout tím pádem svůj pravidelný work-out na vyšší level. I mimo živé sety se JOHN REED se svým JOHN REED rádiem stará o to, aby hudební doprovod odpovídal náladě i denní době. Hudební experti v JOHN REED zajišťují a pečlivě kurátorují playlisty tak, aby se vždy přesně hodily k různým typům cvičení.

„Měl jsem šanci JOHN REED Fitness Music Club navštívit ještě před otevřením a musím říct, že mě celý koncept nadchl. Strašně se těším, až uslyším na místě live DJs, protože pro mě osobně hudba znamená hodně a je součástí mého každodenního života“, říká zpěvák a fitness guru Ben Cristovao.

JOHN REED Fitness Music Club jde za hranice čistě funkčních účelů běžného fitness studia a vytváří neokoukané, exotické prostředí v kombinaci s klubovou atmosférou. Nejinak je tomu i v Praze, kde se na osmnácti stech čtverečních metrech míchají street art, asijské elementy, etnické prvky s atmosférou britského klubu a moderním umění v jedinečnou kulisu.

„Design je absolutně dokonalý. Ještě nikdy jsem necvičila v tak příjemném prostředí a musím říct, že mě to opravdu chytlo. JOHN REED Fitness Music Club budu navštěvovat pravidelně“, říká modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

JOHN REED Fitness Music Club svým členům nabízí široký výběr moderně koncipovaných a podnětných tréninků včetně kardia, strojů, free weights, funkčních tréninků a stejně tak i virtuální skupinové cvičení CYBEROBICS®. S virtuálními CYBEROBICS® fitness kurzy mohou členové klubu trénovat mezi šestou ranní až do půlnoci a vybírat z vice jak padesáti různých kurzů se zaměřením na spalování tuku, svalovou hmotu, tanec, relaxaci nebo jízdu na kole.

JOHN REED Fitness Music Club, který je součástí McFIT Global Group, nabídne jedinečný design a netradiční fitness s klubovou atmosférou. První dva kluby byly otevřeny v červnu 2016 v Bonnu a Salzburgu. K dnešnímu dni se může JOHN REED pochlubit 11 základnami v Německu, z čehož jsou tři v Berlíně a dále pak po jednom studiu v Budapešti, Benátkách a v Salzburgu. Pražský JOHN REED Fitness tak bude patnáctou otevřenou lokací. Dále je v plánu v průběhu tohoto roku otevření dalších fitness studií v Evropě a v Německu.

bottom of page