top of page

ABOUT YOU je v ČR a my jsme byli u toho!

Asi to už víte - ABOUT YOU spustilo svou českou verzi e-shopu. Kromě masivní kampaně startovali s obrovskou party. Přístup k eventu byl trochu jiný než na co jsou české luhy a háje zvyklé, takže vzbudil nemalou debatu. Jsme moc rádi, že jsme u celého projektu mohli být a pracovat se skvělým a profi týmem z především technologické a fashion firmy ABOUT YOU.

A o čem ABOUT YOU je? Zjistíte z tiskové zprávy.

Česká republiko, je to O TOBĚ!

Nejvíce personalizovaný módní e-shop v Evropě spustil ABOUTYOU.CZ

9. října 2018, Praha – Módní e-shop ABOUT YOU slavnostně spustil českou verzi ABOUTYOU.CZ v rámci velkolepé launch party v Praze. Více než 300 influencerů, VIP osobností, celebrit, expertů z branže a novinářů společně oslavilo příchod revoluční módní digitální platformy. Na party vystoupily hvězdy lokální hudební scény – zpěvačka Annet X, DJ NobodyListen a DJka Veronika Ruppert. Mezi hosty se objevili takové osobnosti jako například topmodelky Hana Soukupová a Taťána Gregor Brzobohatá či Adam Mišík nebo Roman Vojtek.


ABOUT YOU je ztělesněním nové éry nakupování módy online. Staví na osobním přístupu a inspirativním obsahu pro každého jednoho uživatele, kterému dokáže nabídnout relevantní produkty k nákupu. Jedná se o jedničku v Evropě, kde se zákazník může na jednom místě nechat inspirovat, najít vhodné módní kousky, které sednou jeho stylu, a to vše bez ohledu na to, jak velký displej zrovna používá. Digitalizace klasického tradičního „window shopping“ přispívá k tomu, že ABOUT YOU přesně ví, co daný nakupující hledá, chce a díky této schopnosti rychle reagovat se tak stává nejdynamičtějším e-shopem na evropském trhu. ABOUT YOU nabízí v současné době více než 70 000 produktů od více než 500 značek včetně Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Hugo Boss, GAP a Abercrombie & Fitch.


ABOUT YOU nechce být jen platformou pro nákup oblečení, ale i místem, na které se zákazník může spolehnout, když hledá novou inspiraci, jak kombinovat různé kousky oblečení. E-shop zároveň funguje jako online módní magazín a osobní stylista v jednom. Vše je velmi přehledné a jednoduché. Inovativní user-friendly nákupní aplikace nabízí cílové skupině 20-49 let kompletní online nákupní zážitek. Již 70 % objednávek je uskutečněno skrze mobilní aplikaci ABOUT YOU. A co přesně znamená osobní přístup ABOUT YOU? Například, když se uživatel zaregistruje, jeho jméno se objeví v logu na domovské stránce e-shopu jako osobní pozdrav a nabídka se mu přizpůsobí na míru na základě jeho předchozích objednávek. Online obchod se snaží maximálně přizpůsobit individuálním potřebám každého. Velký důraz je kladen na to, aby každý uživatel cítil, že je ve správných rukách a je mu porozuměno. Zákazníci se také mohou inspirovat na ABOUT YOU Instagramu, kde lze díky tagům značek velmi snadno přímo vše nakoupit.

“Česká republika je dalším novým trhem, kde spouštíme naši platformu a zároveň je prvním ve střední Evropě. Vnímáme, že Češi se velmi zajímají o módu a styl. Sledujeme to i na rostoucím počtu módních eventů, které se tu dějí. A tak vidíme velký potenciál právě v segmentu fashion discovery. Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout naši personalizovanou a inspirativní platformu lokálnímu trhu a stát se tak jedním z nejsilnějších hráčů v online fashion retailu v České republice”, říká Tarek Müller, spoluzakladatel a generální ředitel ABOUT YOU.

ABOUT YOU se sídlem v Hamburgu v Německu bylo založeno podnikateli v oblasti technologií Sebastianem Betzem (28), Tarekem Müllerem (29) a Otto Group stratégem Hannesem Wiesem (37) v květnu 2014. Jen za čtyři roky své existence firma nejen dynamicky rostla a stala se druhým největším německým maloobchodním prodejcem módy s ročními příjmy ve výši 283 milionů EUR (2017/18), ale také ojedinělým Unicornem. Unicorn je nezalistovaný start-up s hodnotou společnosti vyčíslenou na více než na jednu miliardu US dolaru. ABOUT YOU je již aktivní na dalších pěti trzích – v Rakousku, Švýcarsku, Nizozemsku, Belgii a Polsku.


bottom of page