top of page

Nový rok Baťa startuje se stylovou kolekcí Red Label plnou květinových vzorů

Značka Baťa navazuje na úspěšnou spolupráci s americkou obuvnickou společností Aldoa i letos svým zákazníkům přináší trendy dámskou řadu Red Label Floral a pánskou řadu Red Label Men. Dámská edice nabídne kromě svěžích květinových motivů i jednobarevné nadčasové varianty, které vévodí letošnímu jaru, a pánská se nese v jednotných tónech béžové, modré a šedé. Kolekce Red Label je již k dispozici v prodejnách Baťa a on-line na e-shopu bata.cz.

Značka Baťa navázala v loňském roce spolupráci s americkou obuvnickou společností Aldo s cílem oslovit novou generaci zákazníků a nabídnout jim to, co potřebují – moderní městský styl a pohodlí. To se povedlo skloubit v úspěšné kolekci Red Label. Osvědčené partnerství obou firem proto bude pokračovat i letos. Nejnovější jarní řada nabídne originální boty do kanceláře i pro volný čas a svěží květinové vzory i nadčasové jednobarevné varianty.

Red Label je určena všem, kteří milují nejnovější trendy a pohodlí, chtějí jít s dobou a zvládat náročné tempo velkoměst. Dámská kolekce s názvem Red Label Floral přináší pohodlné modely bez podpatků v podobě balerín do špičky a tenisek na vyšší platformě se stylovým květinovým vzorem na světlém nebo kontrastně tmavém podkladu a zároveň vysoce ženské páskové sandály na elegantním podpatku. Pánská řada Red Label Men je doplněna sportovně elegantními polobotkami v odstínech béžové, modré a šedé.

„V letošním roce pokračujeme v úspěšné spolupráci s americkou značkou Aldo s kolekcí Red Label, která byla poprvé představena v loňském ro měla ohromný úspěch. Proto věříme, že i letos na jaře znovu potěšíme naše stávající i nové zákazníky světovými trendy za rozumné ceny,“ vysvětluje Ondřej Cedidla, Marketing Manager pro Českou republiku a Slovensko.

Kolekce Red Label Floral a Red Label Men je doplněna stylovými dámskými kabelkami a batohem za příjemné ceny.

bottom of page