top of page

Za italskými značkami za nejlepší ceny do POP

Italské prémiové značky jako je Pinko, Just Cavalli, Love Moschino, Twinset, Dsquared2 a Versace Jeans Couture od této chvíle najdou zákazníci v nově otevřeném multibrandovém obchodě My Style Milano, který otevřel své brány v pražském Premium Outlet Prague Airport. Jedná se o první obchod tohoto druhu v Čechách a zaručuje nejen příjemné, ale hlavně nejnižší ceny módních produktů na českém trhu.

Pro italské značky jako je Pinko, Just Cavalli, Love Moschino, Twinset, Dsquared2 a Versace Jeans Couture za výhodné ceny už nemusíte létat do italské metropole módy, ale můžete navštívit outletové centrum Premium Outlet Prague Airport, které leží v blízkosti pražského Letiště Václava Havla. V nákupním outletovém centru POP totiž nově otevřel první multibrandový obchod v Čechách My Style Milano, který zákazníkům nabízí oblečení a módní doplňky vybraných prémiových značek s garancí nejnižší ceny na českém trhu.

Jedinečný obchod se rozkládá na téměř pěti stech metrech čtverečních a nabídne nejnovější trendy italské módy. Zákazníci mohou v obchodě pořídit oděvy a doplňky pro muže a ženy. Ať už to jsou značková trička, šaty, mikiny, džíny, bundy nebo tenisky, ale také kabelky a batohy předních značek.

Nový koncept obchodu, který je v Čechách zatím jediný, nabídne i požadovaný VIP servis a každému zákazníkovi bude poskytnutá stejná péče jako v jiném značkovém butiku v centru Prahy.

V průběhu roku 2020 plánuje obchod druhou speciální pobočku tohoto typu, ale se zaměřením na dětskou módu světových značek My Style Junior.

www.pop.cz

bottom of page