top of page

Converse Proud to Be 2024

Představujeme jubilejní desátou Converse Pride kolekci, která i letos vzdává hold těm, kdo se nebojí posouvat hranice směrem k svobodné a tolerantní budoucnosti. 


Kolekce Proud to be 2024 je inspirovaná westernovými prvky, které evokují sílu a odhodlanost. Spolu s bohatou paletou barev působí jako instantní vzpruha a pobídka k tomu žít si po svém a bez potřeby se obhajovat za své city. Kolekce byla navržena spolu se zaměstnanci a Converse fanoušky z 2SLGBTQIA+ komunity tak, aby patřila především těm, pro které je určena. Zamiluje se do ní ale každý! 


Součástí Proud to be kolekce je nová Converse silueta Run Star Utility Sandal CX, která zpestří letní šatník. Converse ale nezapomněl ani na svoje ikonické modely, takže se v pride barvami pochlubí i Chuck 70, Chuck Taylor All Star Lift a Chuck Taylor All Star. Každý má svoje unikátní detaily, jakými jsou například barevné popruhy u sandálů, evokující transgender vlajku, u Chuck 70 je to kovová ozdoba připomínající postroj, nebo duhové lemování podrážky u lift verze. 


Letošní kampaň nafotil Cully Wright, kterému se podařilo vdechnout fotografiím romantický a zasněný pocit. Vidíme na nich různé emoce a páry, které spojuje pocit sounáležitosti s queer komunitou a radost z pocitu bezpečí. Duchem kampaně má být oslava pod heslem Queer Frontiers, které boří zbytečné hranice. Součástí kolekce jsou i dvě trička a tílko. Se začátkem června se Proud to be 2024 objeví na českém eshopu www.converse.cz a u vybraných prodejců. 


Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.댓글


bottom of page