DR. MARTENS OZNAMUJE NOVOU SPOLUPRÁCI S HELLO KITTY, KDY OBĚ ZNAČKY SPOLEČNOU KOLEKCÍ SLAVÍ 60. NARO

Představujeme spojení dvou ikonických značek, které společnou kolekcí oslavují kulaté 60. narozeniny.

K podobné aktivaci došlo už před deseti lety, kdy se značky spojily právě aby vytvořily narozeninovou kolekci. Japonská značka tehdy slavila 50. let svého Harajuki směru (*Harajuki je čtvrť v Tokyu známá pro svou mladistvou streetovou módu – pozn.red.), zatímco Dr. Martens oslavovala 50. let svých ikonických 1460 boots. Po deseti letech tak znovu spojují síly, aby představily novou společnou kolekci.

I když Sanrio a Dr. Martens velmi kontrastují, mají také velmi společného. Nenásledují trendy. Májí velmi loajální fanoušky. A sdílí alternativní dědictví.

Spolupráce tuhle sezónu stojí na kontrastech.

Nejdrsnější modely Dr. Martens se představují s motivy firmy Sanrio, která stojí za postavou Hello Kitty. Jde o fúzi rozpoznatelné klasiky a snadno identifikovatelných prvků obou značek. Řemínky s mašličkami, očka ve tvaru srdce protkaná robustními tkaničkami a vysoké podrážky s Hello Kitty srdíčky. Všechno podtrženo známým žlutým prošíváním a popsaným očkem nad patou.

Kolekce v ČR nabídne model Jadon s motivy Hello Kitty a dírkami ve tvaru srdíček a stoprocentně vegan friendly sandále s motivy Hello Kitty na páscích.

Kolekce je dostupná od 6. března u vybraných prodejců.

Recent Posts

CONTACT US:

 

 

Široká 22

Praha 1 - Staré Město

110 00

Czechia

 

hello@friendlyfriends.cz

 

T: +420 724 666 103
 

 

 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2020 Friendly Friends s.r.o.

Šimůnkova 1607/17, 182 00 Praha 8 - Kobylisy IČ: 29049628, Tax id: CZ29049628