top of page

Converse oslavuje sebelásku novou skladbou od Kirby

Converse navazuje spolupráci se zpěvačkou Kirby Lauryen. Ve své nové písni, která vznikla s podporou značky Converse, Kirby podtrhuje důležitost sebelásky a navazuje na aktuální kampaň značky – Love Fearlessly. Converse tak pokračuje v podpoře mladých talentů, která patří mezi základní pilíře značky, především v rámci sdílení jejich tvorby na globálních platformách.

Letos na jaře spustila značka Converse globální kampaň ke kolekci Chuck Taylor All Star Love Fearlessly inspirovanou oslavami jedinečnosti každého z nás. Ta chce inspirovat lidi k sebelásce a sebevyjádření a sdílet tuto myšlenku s ostatními.

Písnička „Love me too“ sdílí hlavní myšlenku kampaně. Oficiální premiéra proběhla živě v Brooklynu při příležitosti vydání zpěvaččina prvního alba.

„Velmi si vážím partnerství s Converse a je mi ctí, že mohu podpořit šíření myšlenky sebelásky. Je důležité, abychom nejen akceptovali sami sebe, ale měli se doopravdy rádi a uvědomili si naši pravou hodnotu,“ uvedla Kirby.

Love Me Too byla vytvořena v spolupráci s Converse při příležitosti měsíce oslav žen. Písnička bude sdílená na účtech značky na sociálních sítích, včetně behind the scenes videa.

Více o aktuálních kolekcích Converse - http://www.conversecz.com.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Kdo je Kirby Lauryen?

Kirby Lauryen je umělkyně, skladatelka a zpěvačka pocházející ze Southaven, Mississippi. Kirby vystudovala Barklee College of Music a odstartovala svou kariéru poměrně netradičně. Rozhodla se, že každý den po dobu 275 dní napíše jednu písničku, kterou následně nahraje na YouTube. Díky tomuto rozhodnutí si ji všimlo vydavatelství Roc Nations, se kterým podepsala smlouvu.

Kirby stojí za hity jako „Die With You“ od Beyoncé, „Only One“ od Kanyeho Westa nebo písničkou Paula McCartneyho, Rihanny a Kanyeho Westa „FourFiveSeconds“. Kirby je ukázkovým příkladem toho, že s vírou v sebe samu, usilovnou prací a vytrvalostí je možné skutečně vše.

bottom of page