top of page

GymBeam výrazně rozšiřuje síť svých partnerů - nově je k dostání na Rohlíku a v dalších e-shopech

Produkty GymBeam jsou nově k dispozici v online supermarketu Rohlík.cz a také na CZC.cz, Lékárna.cz či Sportisimo. K dostání jsou u obchodníků desítky doplňků stravy a zdravých potravin. Nabídka se bude postupně rozrůstat a do budoucna plánuje GymBeam zásobovat obchody širokou škálou zboží vlastní výroby.GymBeam tento rok významně rozšiřuje řady svých B2B partnerů. Navazuje tak na dosavadní úspěšné spolupráce se společnostmi jako je Alza, BENU, Dr.Max nebo Košík.cz.


Nově si tak můžete i v dalších e-shopech zakoupit řadu bestsellerů, jako například Just Whey protein a předtréninkový stimulant Thor, z potravin pak arašídové máslo nebo oblíbené proteinové tyčinky MoiMüv.


“Navázání spolupráce s těmito retailery pro nás znamená přirozený vývoj a jsme rádi, že můžeme naše špičkové výrobky nabídnout i v prodejních kanálech dalších partnerů a oslovit tak nové potenciální zákazníky”, říká ke spolupráci Dalibor Cicman, CEO GymBeamu.


Segment velkoobchodní spolupráce GymBeamu meziročně vzrostl o více než 60 % a již brzy bude tato značka dostupná i v kamenných řetězcích.


Comentários


bottom of page