top of page

LEA Undrewear od Overall Office

Česká značka Overall Office přichází s novinkou - kolekcí spodního prádla LEA. Obsahuje dvě barevné variace a je k dostání online na webu www.overall-office.com nebo v Overall Office Store v Heřmanově 18.


Nové prádlo vznikalo v zákulisí značky v posledních dvou letech. Jde o řezané kousky s minimem švů, jejichž design je postaven především na funkčnosti. Vrstvený top podporuje prsa a drží je na jednom místě, vrstvení v kalhotkách nahrazuje vnitřní klínek a přináší low a high rise verzi v jednom. Výhodou topu je, že se dá nosit nejen jako spodní prádlo, ale i jako svrchní součást outfitu.


Prádlo vyrobené z jemného, ale pevného ekologického polyamidu z recyklovaných vláken z mořského odpadu překypuje jemností, je pohodlné a po chvíli splyne s kůží, takže ho nebudete chtít sundat. “Naše novinka se může zdát komplikovaná a uzavřená, ale opak je pravdou a jako u jakéhokoliv kousku oděvu záleží jen na stylingu. Jde o smart a pohodlné spodní prádlo, které rády přiznáme”, říká Kristýna Nováková, jedna z designérek značky Overall Office.


Nové prádlo LEA od Overall Office je ručně řezané v dílně značky v Praze a ušité v jihlavské dílně z kvalitního italského materiálu.


Věříme, že se nám s kolekcí prádla podaří oslovit i další zákazníky, kteří ocení jeho nadčasovost, variabilnost i lokální výrobu”, uzavírá Karolína Juříková, designérka značky.


Comments


bottom of page