top of page

Levi’s® by Zalando

Levi’s® a Zalando představují exkluzivní upcyklovanou kolekci, která čerpá inspiraci z festivalové sezóny a ze společně sdílené lásky k hudbě.


Levi’s® dlouhodobě čerpá z festivalových stylů a nová kolekce to jen dokazuje - hýří střihy přímo ze 70. let, které symbolizují dobu hudebních akcí s uvolněnou atmosférou a touhou po sebevyjádření. Modely z nové kolekce jsou upcyklované pomocí výrazných a odvážných ústřižků látek, které dohromady vytváří moderní poctu hudební kultuře a uvolněné atmosféře festivalů.
Kolekce se skládá ze 12 kusů včetně ikonických 501® džínů a klasické džínové bundy. Obojí si můžeme představit jako pomyslná bílá plátna, na které se vrství reference z minulosti a přítomnosti a vytvářejí autentické originály podle současných preferencí a trendů. Právě s takovou motivací se v této kolekci skládal patchwork a vznikalo její vintage kouzlem umocněné i výšivkou.Highlightem jsou také Levi’s® 527Slim Boot Cut džíny se záplatami a zašívanými detaily a klasická bílá trika s motivy ze 70. let a ledabyle vrstveným patchworkem.


Limitovaná kolekce je k dostání od 1. září 2022 exkluzivně na e-shopu Zalando.

Comments


bottom of page